Menu

Netgear Nighthawk X4S D7800 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

  • Producent Netgear 

Opis

Router WiFi Nighthawk X4S Smart
Podwójne gigabitowe pasmo w standardzie 802.11ac. Innowacyjne gry i multimedia. Router WiFi Nighthawk® X4S AC2600 Smart z pasmem 160 MHz, technikami MU-MIMO i Quad Stream to szybsze przesyłanie informacji do wielu maszyn równocześnie. Oglądaj filmy 4K w rewelacyjnej jakości dzięki najszybszemu dostępnemu pasmu 160 MHz. Najszybsza sieć WiFi do 2,53 Gb/s, szybki dwurdzeniowy procesor 1,7 GHz i funkcja Dynamic QoS gwarantują płynne odtwarzanie multimediów w sieci i bezproblemową grę za sprawą systemu priorytetów aplikacji i maszyn.

technika MIMO dla wielu użytkowników (MU-MIMO)
tradycyjne routery WiFi w przesyłają informacje strumieniowo tylko do jednego urządzenia równocześnie. Jeżeli kilka nawiąże łączność z routerem, muszą czekać na swoją kolej, zanim zaczną pobierać kolejne dane. W rezultacie przepustowość łącza internetowego zostaje obniżona. Technologia MU-MIMO pozwala routerom NETGEAR na przesyłanie informacji do wielu urządzeń jednocześnie. W ten sposób sieć WiFi zyskuje pokaźniejszą przepustowość dla każdego z urządzeń podłączonego do MU-MIMO. Przekłada się to na szybsze pobieranie plików i płynniejszą obsługę strumieniowego przesyłania danych.

Tryb czterostrumieniowy X4

Sieć WiFi Wave 2 z czterema strumieniami to najnowsza technika bezprzewodowa, dzięki której X4S obsługuje do 4 strumieni informacji w ramach wybranego pasma WiFi. W ten sposób uzyskujesz pokaźniejszą szybkość połączenia, mniej opóźnień w grach i płynniejsze odtwarzanie filmów HD prosto z Internetu.

Funkcja Dynamic QoS (Quality of Service)

Jeżeli lubisz grać i oglądać filmy w sieci, to skorzystaj z funkcji Dynamic QoS. Automatycznie nadaje ona priorytet aplikacjom podatnym na opóźnienia sygnału, np. Grom dla wielu graczy i filmom oglądanym prosto z Internetu. Funkcja rozpoznaje daną aplikację i odczytuje informacje urządzenia wraz z zapotrzebowaniem na przepustowość. Funkcja Dynamic QoS powoduje na dodatek, że aplikacje o niższym priorytecie (np. Pobieranie plików) nie zostają całkowicie zatrzymane.

prędki dwurdzeniowy procesor 1,7 GHz

Zwykłe routery WiFi wykorzystują procesory jednordzeniowe. Nighthawk X4S pracuje na dwóch pasmach bezprzewodowych równocześnie, dzieląc informacje na cztery strumienie w ramach każdego z nich. Korzysta z technologii MU-MIMO, częstotliwości 160 MHz, posiada 5 gigabitowych portów sieci LAN i wejście eSATA i dwa gniazda USB 3.0 dla nośników zewnętrznych. Procesor jednordzeniowy nie radzi sobie z kilkoma procesami na raz, które muszą rywalizować o pierwszeństwo korzystania z jego mocy obliczeniowej. Dlatego model X4S wykorzystuje prędki dwurdzeniowy procesor 1,7 GHz. W ten sposób może separować procesy od siebie i nadawać priorytet połączeniom bezprzewodowym wymagającym wielkiej skuteczności.

Udostępnianie

Dzięki urządzeniom NETGEAR udostępnianie we własnej sieci jest nieskomplikowane i przyjemne — od korzystania ze fotografii i muzyki po drukowanie bezprzewodowe. Pamiętaj także o bezpieczeństwie, które gwarantuje dołączona aplikacja ReadySHARE Vault umożliwiająca tworzenie kopii zapasowych zawartości komputerów z systemem Windows.

Łatwe stosowanie

zainicjujesz korzystanie z nowego urządzenia szybciej, niżeli się spodziewasz. Firma NETGEAR chce jak najistotniej uprościć instalację i zarządzanie, by użytkownik mógł momentalnie podłączyć urządzenie i zawsze prosto je obsługiwać!

Bezpieczeństwo

Zapewnij maksymalne bezpieczeństwo w sieci, broniąc prywatność i gwarantując rodzinie bezpieczeństwo w sieci. Zablokuj ataki oprogramowania szpiegującego i zapobiegaj próbom wyłudzenia informacji albo ogranicz dostęp do sieci dzieciom lub gościom — możesz liczyć w tym względzie na firmę NETGEAR.

Główne parametry:
- Najwyższa szybkość sieci WiFi – do 2,53 Gb/s (800 + 1733 Mb/s)
- technologia czterech strumieni danych udostępnia sieć WiFi kilku urządzeniom równocześnie.
- Wave2: sieć WiFi nowej generacji – 160 MHz, technologia MU-MIMO, cztery strumienie danych
- Cztery anteny zewnętrzne o pokaźnej przepustowości zapewniają maksymalny zasięg
- Dynamiczna usługa QoS nadaje priorytet ruchowi sieciowemu zależnie od aplikacji i urządzenia
- szybki dwurdzeniowy procesor 1,7 GHz rozszerza skuteczność w grach i w trakcie strumieniowego przesyłania informacji
- Funkcja Beamforming+ poprawia zasięg i stabilność pracy sieci bezprzewodowej
- Dwa gniazda USB 3.0 i eSATA to wielka szybkość przesyłu danych i dostęp do nośników USB
- komfortowe zarządzanie siecią domową z poziomu aplikacji NETGEAR genieEAN: 0606449109429
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: D7800-100PES
Model: D7800
wariant: ADSL/xDSL
Architektura sieci: GigabitEthernet
Porty we/wy: 5 x 10/100/1000 Mbit/s
Standardy: 802.11ac
Pasmo: 2,4 GHz
ilość anten: 4
Antena: Zewnętrzna odłączana
Bezpieczeństwo: - dobrany darmowy adres URL umożliwiający skonfigurowanie własnego serwera FTP- Obsługa technice VPN — bezpieczny dostęp zdalny- Oddzielny, bezpieczny dostęp gości do sieci- WiFi Protected Access® (WPA/WPA2—PSK)- Ochrona podwójną zaporą firewall (SPI i NAT)- zapobieganie atakom DoS (Denial of Service)
Funkcje specjalne: - AC2600 (800 Mb/s, 2,4 GHz – obsługa 256 QAM + 1733 Mb/s, 5 GHz, 11ac) †- Podwójne pasmo sieci WiFi – nadawanie i odbiór 4 x 4 (2,4 GHz) + 4 x 4 (5 GHz)- 4 x 4 11ac 80 MHz + 2 x 2 – 160/80 + 80 MHz*- Obsługa technologii MIMO dla wielu użytkowników (MU-MIMI) dla jednoczesnego przesyłu danych*- prędki dwurdzeniowy procesor 1,7 GHz- Cztery (4) anteny zewnętrzne o pokaźnej sprawności- Pamięć: Pamięć flash o obszerności 128 MB oraz pamięć RAM o obszerności 512 MB- Obsługa IPv6 (Internet Protocol Version 6)- Opcja Smart Connect pozwala wybrać najszybszą sieć WiFi dostępną dla każdego z urządzeń- Cztery strumienie i pasmo 160 MHz pozwalają osiągnąć większą szybkość przesyłania informacji- Funkcja Dynamic QoS samodzielnie nadaje priorytet rozgrywkom i filmom oglądanym w sieci- Funkcja Beamforming+ to szybsze i bardziej jednostajne połączenia- Funkcja ReadySHARE® USB pozwala udostępniać drukarki i dyski USB- ReadySHARE Vault – gratisowe oprogramowanie do automatycznego tworzenia kopii zapasowych na dysku twardym podłączonym do routera za pomocą USB- progresywna kontrola rodzicielska pozwala oczyszczać strony w zależności od profili użytkowników albo urządzeń- Wł./wył. Kontrolek LED*Aby korzystać z pasma 160 MHz i funkcji MU-MIMO, klient sieci WiFi musi obsługiwać te funkcje
Zasilanie: Zasilacz
Oprogramowanie: ReadySHARE Vault
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
oczekiwania sprzętowe: przeglądarka Microsoft® IE 9.0, Firefox® 4.0, Safari® 6.2.6, Google Chrome™ 11.0 lub nowsza
Akcesoria w zestawie: - Router WiFi Nighthawk X4S AC2600 Smart (R7800)- kabel Ethernet- Skrócona instrukcja uruchamiania- Zasilacz adekwatny dla danego kraju
Kolor: Czarny
Waga: 840 g
rozmiary: 285 × 185 × 50 mm.
Pozostałe atrybuty: Procesor:- prędki dwurdzeniowy procesor 1,7 GHzZasięg sieci WiFi:- niezwykle spore domyPamięć:- Pamięć flash o objętości 128 MB, a także pamięć RAM o pojemności 512 MB

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.