Menu

Netgear R7000P

Cechy produktu

  • Producent NETGEAR 

Opis

najlepszy router WiFi 802.11ac właśnie stał się udoskonalony! Router Gigabit WiFi zaprojektowany z myślą o urządzeniach do gier, strumieniowego przesyłania i obsłudze urządzeń przenośnych wspiera technikę MU-MIMO umożliwiającą jednoczesne przesyłanie strumieniowe i zapewniającą dużą prędkość, mniejsze opóźnienia i mniejszą konieczność buforowania informacji.

technika WiFi najnowszej generacji zwiększa zasięg WiFi, redukując liczbę „martwych punktów". Funkcja kształtowania wiązki Beamforming+, zaimplementowane wzmacniacze o szerokiej mocy i anteny zewnętrzne – przygotuj się na arcytrudne wyzwania!

Uzyskuj dostęp do swego routera i steruj nim z dowolnego miejsca dzięki funkcjom takim jak aplikacja NETGEAR Nighthawk, ReadyCLOUD®, OpenVPN® i aplikacja Kwilt™. NOWOŚĆ: usługa NETGEAR Armor – zaawansowana ochrona domu i wszystkich urządzeń przed cyberzagrożeniami....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.