Menu

Netgear Router RBK853 System WiFi AX6000 Orbi

Cechy produktu

  • Producent Netgear 

Opis

Niewiarygodnie wydajny system Mesh WiFi dla całego domu gwarantuje zasięg WiFi w domach o powierzchni do 700 m2 oraz szybką sieć WiFi. System obejmuje router WiFi i dwa satelity. Sprawny system Mesh AX WiFi zapewnia stałą siłę połączenia w każdym pomieszczeniu i o każdej porze.

Korzystaj z transmisji strumieniowej 4K/8K UHD i graj online na wielu ekranach jednocześnie bez zakłóceń. WiFi 6 zapewnia niewiarygodną przepustowość technologia WiFi 6 najnowszej generacji jest szybsza niżeli kiedykolwiek, a jej przepustowość jest czterokrotnie pokaźniejsza w porównaniu z systemem WiFi 5 (802.11ac).

Od 1 do 100 sprzętów WiFi 6 scali urządzenia, które już masz, i te, które nabędziesz w przyszłości. Pełny i bezproblemowy zasięg sieci WiFi od drzwi wejściowych po taras i w każdym zakątku domu. Przeznaczona, czterostrumieniowa sieć WiFi 6 typu backhaul zezwala na przesyłanie do czterech strumieni danych w każdym paśmie.

wytworzona z myślą o gigabitowych szybkościach połączenia w każdym miejscu innowacyjna trzypasmowa sieć WiFi pomaga zmaksymalizować szybkość połączenia internetowego przystępnego w domu dla każdego urządzenia.

Obsługa wielogigabitowych szybkości port Ethernet 2,5 Gb/s obsługuje wielogigabitowe szybkości Internetu udostępniane poprzez dostawców usług. W celu obsługi wielogigabitowych prędkości możnazastosować agregację portu, łącząc dwa porty Gigabit Ethernet (LAN i WAN).

Łatwa konfiguracja i obsługa prosta konfiguracja sieci WiFi i nietrudne zarządzanie nią przy pomocy aplikacji Orbi. Tworzenie sieci dla gości, wyświetlanie podłączonych maszyn i realizowanie testów prędkości.

Więcej urządzeń przewodowych 4 porty Gigabit Ethernet LAN w każdym routerze i satelicie dla domowego biura czy domowego obszaru rozrywki. System współpracuje z usługami Amazon Alexa i Google Assistant, umożliwiając sterowanie domową siecią WiFi przy pomocy komend głosowych.

Obsługa szybkości gigabitowych albo wielogigabitowych wymaga gigabitowych zestawów usług i zgodnego modemu przewodowego (zalecane: NETGEAR CM1200 albo NETGEAR C7100V). Bezpieczeństwo: Zabezpieczenia WiFi oparte na standardach 802.11i, a także 128-bitowym szyfrowaniu AES z PSK.

Gościnny dostęp do sieci WiFi jest prosty w konfiguracji i gwarantuje gościom bezpieczny dostęp do Internetu Oprogramowanie: Akcesoria w zestawie: Jeden (1) router Orbi (RBR850) Dwa (2) satelity Orbi (RBS850) Jeden (1) kabel Ethernet (2 m) Trzy (3) zasilacze 12 V/3,5 A Skrócona instrukcja uruchamiania wymiary: 254 × 71 × 190 mmPozostałe parametry: Router: 512 MB pamięci NAND flash, a także 1 GB pamięci RAM...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.