Menu

Router ASUS 4G-AC68U

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Technologia GSM 

Opis

Superszybkie pasmo przenośne, superszybkie połączenie Wi-Fi ASUS 4G-AC68U proponuje najnowsze pasmo przenośne w technice LTE Category 6, które łączy w sobie dwa pasma komórkowe, gwarantując Ci prędkości pobierania rzędu nawet 300 Mbps — czyli 2x wyższe niżeli LTE Category 4 i 7x wyższe aniżeli 3G (HSPA+) — dzięki temu możesz udostępniać nawet największe pliki i z łatwością strumieniować filmy w rozdzielczości 4K UHD.

Dzięki superszybkiemu Wi-Fi 802.11ac 1900 Mbps możesz radować się połączeniem bezprzewodowym o nawet trzy razy wyższej prędkości niż przy połączeniu 802.11n! niezrównany zasięg Wi-Fi ASUS AiRadar inteligentnie wzmacnia połączenie bezprzewodowe przy pomocy technologii kształtowania wiązki, wzmacniacza o wysokiej mocy oraz luksusowego dostrajania od marki ASUS.

Wszystko to razem zapewnia pokaźniejszy zasięg, dynamiczny wzrost prędkości transferu lepszą stabilność połączenia. Jeszcze lepsza ochrona przed atakami System zapobiegania Włamaniom (IPS), który jest zintegrowany w Twoim routerze ASUS 4G-AC68U w ramach funkcji AiProtection, gwarantuje wielopunktową ochronę dla każdego urządzenia podłączonego do Twojej sieci i blokuje wszystkie głównie spotykane ataki przeprowadzane za pośrednictwem Internetu.

Usługa AiProtection jest regularnie automatycznie aktualizowana w określonych odstępach czasowych, co zapewnia Ci za każdym razem aktualną wersję i całkowitą ochronę Twojego systemu. Odłączane anteny 4G LTE z możliwością podmiany Zewnętrzne anteny dla pasma mobilnego proponują udoskonalone osiągi aniżeli anteny wewnętrzne.

we wnętrzu budynków najlepszy zasięg połączenia 4G LTE jest dostępny na ogół blisko okna, lecz jeśli nie możesz w takim miejscu ustawić routera, to dzięki odłączanej konstrukcji anten masz możliwość komfortowego podłączenia przedłużacza do ich typowego gniazda SMA.

4G LTE i podwójny WAN Gigabit Ethernet zapewniają połączenia bez żadnych zakłóceń Oprócz swych możliwości 4G LTE, router 4G-AC68U dedykowane gniazdo WAN Gigabit Ethernet, które możesz użyć jako zapasowe kablowe połączenie z Internetem, aktywowane w sytuacji awarii połączenia 4G LTE (failover) i samoczynnie dezaktywowane po usunięciu awarii (failback).

Takie rozwiązanie zapewnia Ci perfekcyjną elastyczność w zastosowaniach biznesowych albo domowych — nie musisz już się więc obawiać awarii połączenia z Internetem. Serwer VPN i klient zaszyfrowanego połączenia zdalnego za pomocą serwera wirtualnej sieci prywatnej (VPN) i klienta VPN możesz zdalnie uzyskać dostęp do swej sieci domowej również surfować po Internecie przy zaszyfrowanym połączeniu.

Nie Ci potrzeba do tego celu żadnej płatnej usługi VPN, ani przeznaczonego serwera VPN....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.