Menu

Router ASUS DSL-AC750

Cechy produktu

  • Producent Asus 

Opis

ASUS DSL-AC750 to bezprzewodowy modem i router pracujący w trybach ADSL/VDSL 802.11ac, z przepustowością sięgającą 733 Mbps dla obu zakresów transmisji łącznie. Na paśmie 5 GHz połączenie 802.11ac zapewnia szybkość bezprzewodowego przesyłania informacji na poziomie 433 Mbps, w trakcie gdy pasmo 2,4 GHz 802.11n obsługuje szybkość 300 Mbps.

Router jest kompatybilny z trybami ADSL2/2+, ADSL, VDSL2, połączeniami światłowodowymi i kablowymi, a także oferuje najwyższe specyfikacje. Wszystko to na dodatek powiększa jego gotowość na przyszłość.Korzyści:Funkcjonalność 2-w-1: dwa gniazda WAN dla podwójnego wykorzystania – jako router Wi-Fi i modem DSLDoskonała kompatybilność: kompatybilny z trybami ADSL2/2+, ADSL, VDSL2, połączeniami światłowodowymi i kablowymiIntuicyjna aplikacja ASUS Router: zarządzaj swoją siecią z każdego miejsca bez konieczności uruchamiania komputeraKontrola rodzicielska: monitoruj i filtruj aktywność w Internecie członków swej rodziny i dzieciSerwer VPN oraz obsługa klientów VPN: zdalny dostęp do Twojej sieci przez prywatne połączenie szyfrowane

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.