Menu

Router ASUS Rog Rapture GT-AX11000

Cechy produktu

  • Producent ASUS 

Opis

Router GT-AX11000 zapewnia funkcję potrójnego przyspieszenia rozgrywki, która wydajnie przyspieszy wszystkie komplety pochodzące od gry na każdym etapie ich drogi. W efekcie otrzymujesz niższy ping i zredukowaną latencję podczas rozgrywki dla udoskonalonych wrażeń gamingowych.

Funkcja Open NAT w routerze GT-AX11000 jest niesamowicie prosta do uruchomienia, wymaga tylko wykonania 3 kroków. Nie są już do tego konieczne żadne frustrujące i nieprzystępne czynności. Router GT-AX11000 został zaprojektowany w jednym, solidnym celu: sprawienia, żeby Twoja sieć gamingowa stała się znakomita.

Jest on po brzegi napakowany bardzo sprawnymi możliwościami optymalizacji gier, gwarantuje dominującą wydajność Wi-Fi, konkretną stabilność i najwyższy poziom bezpieczeństwa w Internecie. Utrzymany w tematyce ROG interfejs Centrum Gry przystępne sterowanie każdą z niesamowitych funkcji tego routera....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.