Menu

Router Asus RT-AX88U Wi-Fi AX6000 1xWAN 8xLAN 2xUSB3.0

Cechy produktu

  • Producent ASUS 

Opis

Asus RT-AX88U to dwuzakresowy router Wi-Fi AX6000 klasy gigabitowej, obsługujący technologie MU-MIMO i OFDMA, z zestawem zabezpieczeń sieciowych AiProtection Pro napędzanym przez Micro kierunek™, zastosowanym akceleratorem rozgrywki wtfast® oraz funkcją Adaptive QoS.Korzyści: standard Wi-Fi następnej generacji – Połączenia Wi-Fi w standardzie 802.11ax dla lepszej efektywności i wyższej przepustowości.

Ultraszybkie szybkości połączeń Wi-Fi – Dzięki połączeniom bezprzewodowym z szybkością 6000 Mb/s prosto obsłuży nawet najbardziej obciążone sieci. Pokaźniejsza liczba sprzętów i wyższa wygoda – 4 anteny + 8 gniazd LAN do obsługi większej liczby urządzeń końcowych w tym samym czasie Bezpieczeństwo klasy komercyjnej – komplet zabezpieczeń AiProtection Pro, napędzany przez nurt Micro™, blokuje i neutralizuje zagrożenia z Internetu dla wszelkich inteligentnych sprzętów podłączonych do Twojej sieci.

Lepsza współpraca z systemem sieci Mesh – Router jest kompatybilny z systemem sieci Wi-Fi ASUS AiMesh w celu płynnego dostarczania sygnału na całej powierzchni domu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.