Menu

Router ASUS ZenWiFi CT8 2PK

Cechy produktu

  • Producent Asus 

Opis

System ZenWiFi AC składa się z pary routerów ASUS AC3000, które wykorzystują wyjątkowe technologie zapewniające Ci superszybkie, bezawaryjne i bezpieczne połączenia Wi-Fi równocześnie wewnątrz Twojego domu, jak i na zewnątrz!

nieszablonową funkcją ZenWiFi AC jest nowoczesna możliwość wyboru nazw Twoich sieci Wi-Fi: jednej nazwy dla wszelkiego albo zróżnicowanych nazw dla każdego pasma częstotliwości. Dobór należy do Ciebie! ZenWiFi AC świetnie współpracuje z usługami typu smart-home w tym Alexa Skills i IFTTT i jest dostępny w kolorze czarnym lub białym, abyzwiązać go do wystroju swojego mieszkania.

ZenWiFi AC jest wyekwipowany w czterordzeniowy procesor dla zapewnienia najwyższej mocy obliczeniowej. W dodatku w systemie tym zaimplementowano obudowę o orientacji pionowej, w której umieszczona jest specjalnie zaprojektowana antena i płytka drukowana.

Optymalizuje to siłę sygnału Wi-Fi i ulepszoną cyrkulację powietrza, udoskonalając efektywność chłodzenia dla zagwarantowania stabilnej pracy. Bezpieczeństwo: WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, obsługa WPSZarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: UPnP, IGMP v1/v2/v3, DNS Proxy, DHCP, Klient NTP, DDNS, Włącznik portu, Serwer wirtualny, DMZ, System Event LogFunkcje specjalne: Zasilanie: Wejście AC: 110V~240V(50~60Hz) Wyjście DC: 19 V o maksymalnym prądzie 1.75 A Oprogramowanie: wymogi sprzętowe: Akcesoria w zestawie: rozmiary: 16 x 7.5 x 16.15 cmPozostałe parametry:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.