Menu

Router NETIS DL4312D

Opis

Netis DL4312D to urządzenie 3 w 1, które łączy funkcje prędkiego modemu ADSL2 +, 4-portowego routera NAT i bezprzewodowego punktu dostępowego N. Został zaprojektowany, by zapewnić użytkownikom końcowym kompleksowe rozwiązanie do uzyskiwania i udostępniania prędkiego dostępu do Internetu przez sieć przewodową / bezprzewodową.

Wspierając najnowsze standardy ADSL, DL4312D zapewnia widocznie wyższą szybkość niż połączenia dial-up. Zagwarantuje jeszcze kilka użytecznych funkcji, takich jak mapowanie portów dla IPTV, Ethernet WAN, SNMP, IPv6, TR-069 i więcej.

dzięki temu produktowi użytkownicy mogą korzystać z pokaźniejszej ilości aplikacji zużywających dużą prze 3252350671 obudowa AEROCOOL Scar RGB Aerocool Scar to obudowa Midi Tower z oświetleniem LED RGB Design na środku przodu.

13 trybów oświetlenia z 6 trybami przepływu RGB i 7 trybami barw statycznych ożywi sprawę. Pokrywa ma boczną ściankę ze szkła hartowanego. Dzięki funkcjonalnym kontrolkom LED możesz przystosować efekty oświetlenia do swojego indywidualnego stylu i nastroju....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.