Menu

Router NETIS N2

Cechy produktu

  • Producent Netis 

Opis

Router Netis N2
Router Netis N2 wyposażony jest w technikę następnej generacji Wi-Fi 802.11AC, która zezwala na jednoczesne osiągnięcie połączenia dwupasmowego z prędkością 867Mbps w klarownie czystym paśmie 5GHz i 300Mbps w paśmie 2.4GHz, co powoduje, iż urządzenie pasuje wspaniale do prędkiego pobierania plików, grania online, rozmów przez internet i streamowania wideo w jakości HD. Ponadto, router wyposażony jest w porty Gigabit Ethernet, które są 10 razy szybsze od portów Fast Ethernet.

802.11AC ultra prędki internet bezprzewodowy
Bazujący na technologii Wi-Fi następnej generacji 802.11AC, router Netis N2 dostarcza prędkości AC do 867Mbps, do 3 razy szybsze aniżeli 802.11n, co pozwala na jednoczesne użytkowanie programów wymagających wielkiej prędkości Internetu, takich jak aplikacje do streamingu video HD bądź gry online.

Dwupasmowy router o znacznym zasięgu 2.4GHz i wolne od zakłóceń 5GHz
Router Netis N2 802.11AC pracuje równocześnie w paśmie 2.4GHz jak i 5GHz. Pozwala to na realizowanie ogólnych zadań takich jak przeglądanie internetu, wysyłanie e-maili i współdzielenie plików. Jednocześnie, praca w wolnym od zakłóceń paśmie 5GHz umożliwia granie online, oglądanie wideo w jakości HD i rozmowy VoIP.

Anteny 5dBi
wyekwipowany w zewnętrzne anteny 2.4GHz 5dBi, a także 5GHz 5dBi, Netis N2 gwarantuje dobre pokrycie sygnałem na dłuższych dystansach. To pozwala na cieszenie się bezprzewodową wolnością z niesamowitym sygnałem i zasięgiem w każdym znacznym domu czy biurze.

Porty Gigabit Ethernet ultra szybkie połączenie przewodowe
Router Netis N2 ma 5 portów Ethernet 10/100/1000Mbps służących do podłączenia głównego modemu, komputerów, drukarek i innych maszyn sieciowych. Porty Gigabit Ethernet są 10 razy szybsze od tradycyjnego połączenia Fast Ethernet.

dużo trybów bezprzewodowych rozciągliwe rozwiązania WLAN

Router Netis N2 wspiera funkcje AP, Repeater, Client, zapewniając przeróżne tryby bezprzewodowe. Bazując na Twojej obecnej sieci, możesz w przystępny sposób wybrać adekwatny tryb pracy routera żeby zbudować bądź rozbudować Twoją sieć bezprzewodową.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.