Menu

Router TENDA AC1200 MW5 (2 sztuki)

Cechy produktu

  • Producent Tenda 
  • Technologia xDSL 

Opis

Tenda nova MW5 to system domowej sieci WiFi w całym domu zaprojektowany dla większych gospodarstw domowych z usługami szerokopasmowymi o przepustowości 100 Mb/s albo większej. Obsługiwany przez technikę Tenda mesh, każdy węzeł automatycznie łączy się z drugim, wytwarzając sieć rozproszoną w całym domu.

Główny węzeł obsługuje porty gigabitowe, zezwalając na maksymalne wykorzystanie usług szerokopasmowych o przepustowości 100 Mb/s lub większej i zapewniając płynne odtwarzanie filmów 4K. Drugi węzeł ścienny łączy się automatycznie z istniejącą siecią mesh ze wstępnie sparowaną konfiguracją, co powoduje, iż konfiguracja jest niezwykle prosta.Korzyści:Z dwoma gigabitowymi portami, MW5 wyciągnie wszystko, co najlepsze z Twojej prędkiej szerokopasmowej łączności.Zasilany technologią Tenda Mesh, każdy węzeł automatycznie łączy się ze sobą, stwarzając rozproszoną sieć w całym domu.Z funkcjami, które optymalizują jednocześnie pasmo 2.4 jak i 5 GHz, system Nova MW5 samoczynnie dostosowuje szybkość transmisji danych, kiedy pracuje za dwiema ścianami.Dzięki technologii Beamforming Nova MW5 generuje mocniejszy sygnał WiFi w kierunku, w którym znajdują się Twoje urządzenia.

Zamiast transmitować sygnał do szerokiego obszaru, Beamforming Tendy skupia sygnał i kieruje go bezpośrednio do celu.Łącząc główny chip 1 GHz z technologią MU-MIMO, Nova MW5 komunikuje się jednocześnie z wieloma urządzeniami, gwarantując wolne od opóźnienia połączenie internetowe po włączeniu trybu zorientowanego na objętość przy pomocy aplikacji.W komplecie znajdują się: urządzenie Mesh5 wyekwipowane w dwa gigabitowe porty Ethernet oraz urządzenie Mesh5s z jednym portem LAN 10/100 Mbps.Zasięg w całym domuZasilany technologią Tenda Mesh, każdy węzeł automatycznie łączy się ze sobą, wytwarzając rozproszoną sieć w całym domu.

zestaw 3 routerów MW5* pokrywa do 300 metrów kwadratowych powierzchni. Wraz z obsługą do 6 węzłów, Nova MW5 obejmuje ponad 500 metrów kwadratowych.korzystnie współpracuje z łączem szerokopasmowymZ dwoma gigabitowymi portami, MW5 wyciągnie wszystko, co najkorzystniejsze z Twojej prędkiej szerokopasmowej łączności.technologia BeamformingDzięki technice Beamforming Nova MW5 tworzy mocniejszy sygnał WiFi w kierunku, w którym znajdują się Twoje urządzenia.

Zamiast transmitować sygnał do szerokiego obszaru, Beamforming Tendy skupia sygnał i kieruje go bezpośrednio do celu.kompozycja z gniazdkiem ściennymDzięki projektowi z wtyczką i sparowaną konfiguracją, węzły uzupełniające upraszczają konfigurację oraz rozbudowę istniejącej sieci Wi-Fi.* Zestawy oferowane są w zróżnicowanych konfiguracjach różniących się ilością maszyn

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.