Menu

Router TENDA AC1200 MW5S (2 sztuki)

Cechy produktu

  • Producent Tenda 
  • Technologia xDSL 

Opis

Tenda nova MW5s to system domowej sieci WiFi w całym domu zaprojektowany dla większych gospodarstw domowych z usługami szerokopasmowymi o przepustowości 100 Mb/s albo większej. Obsługiwany poprzez technikę Tenda mesh, każdy węzeł samoczynnie łączy się z drugim, wytwarzając sieć rozproszoną w całym domu.

Główny węzeł obsługuje porty gigabitowe, zezwalając na maksymalne zastosowanie usług szerokopasmowych o przepustowości 100 Mb/s albo pokaźniejszej i gwarantując płynne odtwarzanie filmów 4K. Drugi węzeł ścienny łączy się samoczynnie z istniejącą siecią mesh ze wstępnie sparowaną konfiguracją, co powoduje, że instalacja jest bardzo prosta.Korzyści: Z dwoma gigabitowymi portami, MW5s wyciągnie wszystko, co najlepsze z Twojej prędkiej szerokopasmowej łączności.

Dwa zewnętrzne wzmacniacze mocy używane zarówno w pasmach 2.4 GHz, jak i 5 GHz w węźle podstawowym w celu powiększenia siły sygnału i możliwości odbierania, pomagają Novie MW5s przewyższać zwykłe routery.

Wszystkie węzły są dostarczane sparowane od razu po wyjęciu z pudełka, dzięki temu system jest łatwy w konfiguracji i jest rewelacyjnym wyborem dla zasięgu WiFi w całym domu. Łącząc główny chip 1 GHz z technologią MU-MIMO, Nova MW5s komunikuje się równocześnie z wieloma urządzeniami, gwarantując wolne od opóźnienia połączenie internetowe po włączeniu trybu zorientowanego na pojemność za pomocą aplikacji.

W pakiecie znajdują się: urządzenie Mesh5 wyekwipowane w dwa gigabitowe porty Ethernet oraz urządzenie Mesh3f z dwoma portami 10/100 Mbps.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.