Menu

Router TENDA AP5

Cechy produktu

  • Producent Tenda 

Opis

wzmocniony sygnał Stworz bezawaryjną sieć bezprzewodową w domu. Router TENDA AP5 to perfekcyjne rozwiązanie, aby stworzyć bezusterkową sieć bezprzewodową w domu lub małej firmie. Urządzenie ma trzy anteny 5 dBi, które gwarantują maksymalny zasięg i stabilność połączenia.

To doskonały router do wzmocnienia już istniejącej sieci. Płynne strumieniowanie TENDA AP5 oferuje łączność w standardzie IEEE 802.11 b/g/n osiągając przy tym szybkości do 300 Mb/s w paśmie 2.4GHz. Takie prędkości pozwolą na swobodne udostępnianie drukarki, czy także zasobów i plików multimedialnych w domowej sieci.

Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej gwarantuje szyfrowanie WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA/WPA2, 64/128 WEP. Szybka sieć domowa TENDA AP5 wyekwipowano w dwa porty LAN (RJ 45). Połączenie z Internetem osiągalne jest przez port ADSL.

Router na dodatek takie funkcję jak repeater i punkt dostępu (AP), który to zaopatrzony jest w mnóstwo trybów pracy jak np. Uniwersalny repeater, klient (stacja) czy WISP....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.