Menu

Router TENDA Mesh Nova MW3 1-Pk

Cechy produktu

  • Producent Tenda 
  • Technologia xDSL 

Opis

Tenda Nova MW3 to nowoczesny, dwupasmowy system Wi-Fi o przepustowości 1200 Mb/s, zaprojektowany dla mieszkań i domów o powierzchni do 300 m2. Zapewnia zasięg WiFi w każdym zakamarku domu, na tarasie, balkonie, w garażu i ogrodzie.

Nova MW3 wyjątkowo produktywnie przełącza użytkowników między urządzeniami (routerami), co zagwarantuje - nawet w ruchu - zrównoważone i ciągłe połączenie z siecią, bez straty szybkości i martwych stref.Korzyści:Tenda nova MW3 wykorzystuje technologię sieci rozproszonej, która eliminuje martwe strefy Wi-Fi i gwarantuje jednostajne połączenia dla wielu maszyn równocześnie.Dzięki technice MU-MIMO, system Tenda nova obsługuje mnóstwo połączeń bezprzewodowych w tym samym czasie.technika QoS automatycznie przydziela przepustowość, żeby zapewnić płynne odtwarzanie multimediów, gry online i rozmowy video.

W tym samym czasie.Urządzenie pracuje z szybkością do 1200 Mb/s, zapewniając płynne odtwarzanie filmów w jakość 4K.System Tenda nova jest już wstępnie skonfigurowany, a jego podłączenie jest dziecinnie nieskomplikowane.Zarządzaj siecią i użytkownikami ze swojego smartfona.

Z dowolnego miejsca na świecie. Aplikacja Tenda WiFi umożliwia blokowanie niechcianych użytkowników jednym kliknięciem. Sieć dla gości gwarantuje bezpieczeństwo, a funkcja kontroli rodzicielskiej – ograniczenie dostępu do internetu dla dzieci.pakiet mieści jeden routerTenda Nova MW3.Sieć w całym domuJeśli masz problem z Internetem, sieć nagle zwalnia, obraz się zacina, dźwięk zanika, to rozwiązaniem sytuacji jest zakup nowoczesnego systemu, który zapewni zasięg WiFi w każdym zakamarku domu.

Tenda nova MW3 wykorzystuje technikę sieci rozproszonej, która eliminuje martwe strefy Wi-Fi i zapewnia stabilne połączenia dla wielu maszyn jednocześnie.Gra online, streaming i prędkie pobieranieDzięki technice MU-MIMO, system Tenda nova obsługuje dużo połączeń bezprzewodowych w tym samym czasie.

technologia QoS samoczynnie przydziela przepustowość, żeby zapewnić płynne odtwarzanie multimediów, gry online i rozmowy wideo. W tym samym czasie.Łatwa i szybka konfiguracjaSystem Tenda nova jest już wstępnie skonfigurowany, a jego podłączenie jest dziecinnie przystępne.Zarządzanie w aplikacjiZarządzaj siecią i użytkownikami ze swojego smartfona.

Z dowolnego miejsca na świecie. Aplikacja Tenda WiFi zezwala na blokowanie niechcianych użytkowników jednym kliknięciem. Sieć dla gości gwarantuje bezpieczeństwo, a funkcja kontroli rodzicielskiej – ograniczenie dostępu do internetu dla dzieci.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.