Menu

Router TENDA Mesh Nova MW3 1-Pk

Cechy produktu

  • Producent Tenda 
  • Technologia xDSL 

Opis

System Wi-Fi w całym domu Trzy kondygnacje Wi-Fi Sieć nagle zwalnia, obraz się zacina, dźwięk zanika… Tak jest teraz. Obecne routery posiadają swoje ograniczenia równocześnie dotyczące zasięgu, jak i liczby jednoczesnych połączeń.

Tenda nova MW3 wykorzystuje technologię sieci rozproszonej, która eliminuje martwe strefy Wi-Fi i gwarantuje zrównoważone połączenia dla wielu maszyn jednocześnie. Gra online, streaming i prędkie pobieranie Dzięki technologii MU-MIMO, system Tenda nova obsługuje niemało połączeń bezprzewodowych w tym samym czasie.

technika QoS samoczynnie przydziela przepustowość, żeby zapewnić płynne odtwarzanie multimediów, gry online i rozmowy video. W tym samym czasie. Rozmowy video bez zakłóceń Tenda nova automatycznie łączy się z tym routerem, który lepsze i szybsze połączenie.

samoczynne przełączanie pomiędzy routerami zapewnia nieprzerwaną transmisję informacji. Gigabitowa prędkość dla płynnych filmów 4K Tenda nova MW3 pracuje z szybkością do 1200 Mb/s, zapewniając płynne odtwarzanie filmów w jakość 4K.

tradycyjny router nova MW3 łatwa i szybka konfiguracja System Tenda nova jest już wstępnie skonfigurowany, a jego podłączenie jest dziecinnie łatwe. Zarządzanie w aplikacji Zarządzaj siecią i użytkownikami ze swojego smartfona.

Z dowolnego miejsca na świecie. Aplikacja Tenda WiFi umożliwia blokowanie niechcianych użytkowników jednym kliknięciem. Sieć dla gości gwarantuje bezpieczeństwo, a funkcja kontroli rodzicielskiej – ograniczenie dostępu do internetu dla dzieci....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.