Menu

Router TENDA MW3 (2 szt.)

Cechy produktu

  • Producent Tenda 

Opis

System Wi-Fi w całym domu Trzy kondygnacje Wi-Fi Sieć nagle zwalnia, obraz się zacina, dźwięk zanika… Tak jest teraz. Obecne routery mają swoje ograniczenia równocześnie dotyczące zasięgu, jak i liczby jednoczesnych połączeń.

Tenda nova MW3 wykorzystuje technikę sieci rozproszonej, która likwiduje martwe strefy Wi-Fi i gwarantuje stabilne połączenia dla wielu maszyn równocześnie. Gra online, streaming i szybkie pobieranie Dzięki technologii MU-MIMO, system Tenda nova obsługuje niemało połączeń bezprzewodowych w tym samym czasie.

technologia QoS samoczynnie przydziela przepustowość, aby zapewnić płynne odtwarzanie multimediów, gry online i rozmowy video. W tym samym czasie. Rozmowy video bez zakłóceń Tenda nova automatycznie łączy się z tym routerem, który lepsze i szybsze połączenie.

automatyczne przełączanie pomiędzy routerami zagwarantuje nieprzerwaną transmisję informacji. Gigabitowa prędkość dla płynnych filmów 4K Tenda nova MW3 pracuje z prędkością do 1200 Mb/s, gwarantując płynne odtwarzanie filmów w jakość 4K.

konwencjonalny router nova MW3 przystępna i szybka konfiguracja System Tenda nova jest już wstępnie skonfigurowany, a jego podłączenie jest dziecinnie nieskomplikowane. Zarządzanie w aplikacji Zarządzaj siecią i użytkownikami ze swojego smartfona.

Z dowolnego miejsca na świecie. Aplikacja Tenda WiFi umożliwia blokowanie niechcianych użytkowników jednym kliknięciem. Sieć dla gości gwarantuje bezpieczeństwo, a funkcja kontroli rodzicielskiej – ograniczenie dostępu do internetu dla dzieci....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.