Menu

Router TENDA Nova Mesh MW6 1-Pack

Cechy produktu

  • Producent Tenda 

Opis

Tenda Nova MW6 to system WiFi w technologii Mesh, który obejmuje sygnałem WiFi dom o powierzchni do 500 m kwadratowych. To nowoczesne, niezawodne rozwiązanie, które zapewni stały dostęp do internetu, eliminację martwych stref i najszybszy transfer multimediów w każdym zakamarku domu, garażu, na tarasie i w ogrodzie.Korzyści: Bez względu na strukturę budynku, system sprzętów nova może w pełni pokryć nawet 500 metrów kwadratowych.

Zapomnij o martwych strefach i korzystaj z szybkiej sieci w dowolnym zakamarku Twojego domu. Tenda nova, zaopatrzona w technikę Wave2 MU-MIMO, może komunikować się z wieloma urządzeniami bezprzewodowymi w tym samym czasie.

To szerokie usprawnienie efektywności sieci Wi-Fi w porównaniu z tradycyjnymi routerami. Technika Beamforming kształtuje sygnał Wi-Fi w stronę podłączonych sprzętów, co ponadto polepsza zasięg i jakość sieci bezprzewodowej.

W konwencjonalnych zestawach sieciowych, po utracie połączenia pomiędzy urządzeniami (PowerLine, wzmacniaczami), także Ty tracisz połączenie z siecią. W systemach Tenda nova utrata połączenia pomiędzy dwoma węzłami, nie sprawia odłączenia od sieci.

Router po prostu skonsoliduje się z innym przystępnym routerem, abyś za każdym razem był online. Dzięki funkcji płynnego roamingu sieciowego, możesz przemieszczać się między pomieszczeniami bez utraty połączenia bezprzewodowego.

nawet gdy jesteś w ruchu, możesz prowadzić rozmowy wideo i grać online bez opóźnień i zrywania połączenia. Podłączenie nowego routera i powiększenie sieci jeszcze nigdy nie było tak proste. Routery Tenda nova parują się ze sobą po wyjęciu z pudełka.

Możesz się przyglądać. Możesz obserwować swoją sieć nawet podczas nieobecności w domu. Aplikacja Tenda Wi-Fi pomoże Ci zarządzać siecią i dostępem użytkowników, także zdalnie. Lekcje nieodrobione? Odłącz dzieciom internet.

Bądź panem i władcą. Tenda nova obsługuje jednoczesne połączenia dla wielu maszyn, współpracuje też z systemem Alexa, byś mógł sterować swoim cyfrowym domem. Opakowanie gromadzi jeden router Tenda Nova MW6.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.