Menu

Router TENDA Nova Mesh MW6 2-Pack

Cechy produktu

  • Producent Tenda 
  • Technologia xDSL 

Opis

Tenda Nova MW6 to system WiFi w technice Mesh, który obejmuje sygnałem WiFi dom o powierzchni do 500 m kwadratowych. To progresywne, bezawaryjne rozwiązanie, które zapewni stały dostęp do internetu, eliminację martwych stref i najszybszy transfer multimediów w każdym zakamarku domu, garażu, na tarasie i w ogrodzie.Korzyści: Bez względu na strukturę budynku, system urządzeń nova może w pełni pokryć nawet 500 metrów kwadratowych.

Zapomnij o martwych strefach i korzystaj z szybkiej sieci w dowolnym zakamarku Twojego domu. Tenda nova, wyekwipowana w technikę Wave2 MU-MIMO, może komunikować się z wieloma urządzeniami bezprzewodowymi w tym samym czasie.

To pokaźne usprawnienie efektywności sieci Wi-Fi w porównaniu z klasycznymi routerami. Technika Beamforming kształtuje sygnał Wi-Fi w stronę podłączonych maszyn, co na dodatek poprawia zasięg i jakość sieci bezprzewodowej.

W klasycznych zestawach sieciowych, po utracie połączenia pomiędzy urządzeniami (PowerLine, wzmacniaczami), dodatkowo Ty tracisz połączenie z siecią. W systemach Tenda nova utrata połączenia między dwoma węzłami, nie sprawia odłączenia od sieci.

Router po prostu scali się z innym przystępnym routerem, abyś zawsze był online. Dzięki funkcji płynnego roamingu sieciowego, możesz przemieszczać się pomiędzy pomieszczeniami bez utraty połączenia bezprzewodowego.

choćby gdy jesteś w ruchu, możesz prowadzić rozmowy video i grać online bez opóźnień i zrywania połączenia. Podłączenie nowego routera i zwiększenie sieci jeszcze nigdy nie było tak proste. Routery Tenda nova parują się ze sobą po wyjęciu z pudełka.

Możesz się przyglądać. Możesz pilnować swoją sieć choćby w trakcie nieobecności w domu. Aplikacja Tenda Wi-Fi pomoże Ci zarządzać siecią i dostępem użytkowników, ponadto zdalnie. Lekcje nieodrobione? Odłącz dzieciom internet.

Bądź panem i władcą. Tenda nova obsługuje jednoczesne połączenia dla wielu maszyn, współpracuje także z systemem Alexa, byś mógł sterować swym cyfrowym domem. Komplet gromadzi dwa routery Tenda Nova MW6.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.