Menu

Router TP-LINK Deco M3

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 

Opis

Deco M3 domowy system Wi-Fi
  • Deco wykorzystuje kilka maszyn do stworzenia jednolitej sieci Wi-Fi. Pożegnaj słaby sygnał i martwe strefy na za każdym razem!
  • zestaw dwóch maszyn Deco M3 (1 router — Deco M4R i 1 wzmacniacz sygnału — Deco M3W) zagwarantuje zasięg Wi-Fi obejmujący obszar do 220 m2.
  • Aby zwiększyć zasięg sieci Wi-Fi Mesh, starczy podłączyć do gniazdka kolejny moduł Deco M3W.
  • Dzięki zaawansowanej technice Mesh urządzenia automatycznie przełączają się, gdy przemieszczasz się po domu, co zezwala na stworzenie jednolitej sieci i korzystanie z najszybszych przystępnych prędkości.
  • Deco M3 zagwarantuje szybkie i jednostajne połączenia o łącznej szybkości wynoszącej nawet 1167 Mb/s, współpracuje z większością modemów oraz umożliwia korzystanie z usług internetowych oferowanych przez największych usługodawców (ISP).
  • System Deco udźwignie największe obciążenia i najbardziej intensywny ruch sieciowy, zapewniając połączenia bez opóźnien choćby 100 urządzeniom równocześnie.
  • Kontrola rodzicielska pozwala na monitorowanie czasu spędzanego w sieci i kontrolowanie treści oglądanych przez wszelkich domowników.
  • Korzystając z aplikacji Deco, ekspresowo i bezproblemowo skonfigurujesz swoje urządzenia.


Pogromca martwych stref Wi-Fi

Deco M3 to najprostszy sposób na silny sygnał bezprzewodowy na całej powierzchni twojego domu. Komplet maszyn Deco pokrywa siecią obszar do 220 m2. Dwa pasma sieci bezprzewodowej 2,4 GHz i 5 GHz gwarantują razem jeszcze większą prędkość połączeń i udoskonalony zasięg. Ci potrzeba większego zasięgu W-Fi? wystarczy, że dodasz kolejną jednostkę Deco.


Podłącz do gniazdka i korzystaj z Wi-Fi

Słaby sygnał Wi-Fi w przedpokoju, kuchni, garażu bądź w piwnicy? Zyskaj dodatkowy zasięg sieci Wi-Fi Mesh, podłączając kolejne jednostki Deco M3W do gniazdek i korzystaj do woli ze wszelkich funkcji routera głównego.


Uwaga: Deco M3W rozbudowuje sieć Mesh tylko, gdy współpracuje z routerami Deco.


Płynne przełączanie pod wspólną nazwą sieci Wi-Fi

technologia TP-Link Mesh powoduje, iż routery Deco współpracują ze sobą,wytwarzać jednolitą sieć Wi-fi. Transmisja strumieniowa, pobieranie, gry online bez zakłóceń i brak konieczności przełączania się pomiędzy sieciami podczas przemieszczania się pod domu gwarantują bezproblemowe korzystanie z sieci bezprzewodowej.


Koniec przestojów

Dzięki technice 802.11ac i prędkościom nawet trzy razy szybszym aniżeli w starszych generacjach routerów, Deco może zapewnić szybkie połączenia bez opóźnień choćby dla 100 sprzętów.


bezawaryjna kontrola rodzicielska

Prosta i instynktowna funkcja kontroli rodzicielskiej sprawi,łatwo zapewnisz kompleksową ochronę swojego dziecka w sieci.


Konta dla wszystkich użytkowników

Stwórz osobne profile dla wszystkich domowników i ustaw dla nich indywidualne limity korzystania z Internetu.


przefiltrowanie treści

Zadbaj o bezpieczeństwo dzieci, korzystając z ustawień blokowania stron nieodpowiednich dla danej grupy wiekowej.


Ograniczenia dostępu

Ustaw jednostkowe limity czasu spędzanego w sieci przez każdego z członków twojej rodziny.


Statystyki

Kontroluj, jakie strony odwiedzają twoje dzieci i z jaką częstotliwością, aby upewnić się, że są bezpieczne podczas zabawy na komputerze.


Zawieszanie łączności

Zróbcie sobie przerwę od Internetu na czas wspólnego obiadu czy wieczoru w rodzinnym gronie. Starczy jedno dotknięcie przycisku, żeby zawiesić dostęp do sieci.


Współpraca ze wszystkimi routerami Deco

Deco M3 może stworzyć sieć Mesh z każdym innym modelem Deco.rozszerzyć zasięg sieci, starczy dodać do niej kolejną jednostkę Deco


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.