Menu

Router UBIQUITI EdgeRouter X 5x10/100/1000 24V Passive PoE

Cechy produktu

  • Producent Ubiquiti Networks Inc 

Opis

Ubiquiti EdgeRouter X ER-X UBNT EdgeRouter™ X należy do linii sprzętów EdgeMAX®. Łączy w sobie bezusterkowość znamionującą produkty wyższych klas z rewelacyjnym stosunkiem ceny do jakości, zamknięty w kompaktowej obudowie.

Router może być zasilany poprzez zewnętrzny zasilacz albo poprzez pasywne PoE o napięciu 24V. Przekazywanie pasywnego PoE na wyjście eth4 umożliwia zasilenie innego urządzenia z kolekcji airMAX®. Dzięki instynktownemu interfejsowi graficznemu EdgeOS™ każdy EdgeRouter X może być łatwo konfigurowany do routowania, zabezpieczania i zarządzania funkcjami wymaganymi do produktywnego działania sieci.

Urządzenie proponuje także możliwość konfiguracji poprzez interfejs CLI - odpowiednik linii poleceń. EdgeOS to wyrafinowany system operacyjny składający się z solidnych komponentów, w tym: - Interfejsy VLAN dla segmentacji sieci - Routing statyczny i wsparcie dla protokołów routingu: OSPF, RIP, BGP - Firewall i reguły NAT - Usługi DHCP - Quality of Service (QoS) - Narzędzia do administracji i monitorowania sieci - Konta administratora i użytkownika - Wszechstronne wsparcie IPv6 - Zasilanie innych urządzeń poprzez port eth4 - zasilanie przekazywane z portu wejściowego eth0 lub z zasilacza - wymagane zastosowanie zasilacza o trafnej mocy Specyfikacja szczegółowa - KLIKNIJ TU Zdjęcie real:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.