Menu

Router ZyXEL LTE7240-M403-EU01V1F- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent ZyXEL 
  • Technologia GSM 

Opis

Zewnętrzny router Zyxel LTE7240-M403 4G LTE jest wyekwipowany w to, co najważniejsze, druga sieć WAN, potrzebuje elastycznego trybu routingu z funkcjami mostka i routera, anteny o wysokim zysku dla lepszego sygnału i sprawności i wytrzymałego sprzętu zewnętrznego IP56 zaprojektowanego z myślą o nieprzystępnych warunkach środowiskowych.

Tryb wbudowanego mostu / routera dopasowuje się do wszystkich rodzajów sprzętów/bram sieciowych

W celu ulepszonej integracji sieci Zyxel osadza tryby mostu i routera w LTE7240-M403. Podczas gdy użytkownicy mogą korzystać z zastosowanych funkcji routingu we wszelkich charakterystycznych aplikacjach, tryb mostka jest zaprojektowany do pracy z istniejącymi albo preferowanymi urządzeniami użytkowników, takimi jak wysokiej klasy punkty dostępowe Wi-Fi, bramki dla niepokaźnych firm albo bramy dla przedsiębiorstw. Dzięki dwóm wbudowanym trybom LTE7240-M403 możnazespolić ze wszystkimi urządzeniami / bramami.

zaimplementowana antena wielopasmowa

Zyxels LTE7240-M403 4G LTE Zewnętrzny router posiada wielopasmowe wbudowane anteny do 7 dBi, które działają sprawnie w środowiskach zewnętrznych. Konstrukcja zaprojektowana na zewnątrz, zezwala na pracę w warunkach "non-line-of-sight" w których uzyskanie pożądanej siły sygnału było trudne.

Łączność non-stop z LTE 2nd WAN do przełączania awaryjnego

Przełączanie awaryjne wielu sieci WAN zniża ryzyko awarii sieci spowodowanej uzależnieniem od technice pojedynczej sieci WAN. Co więcej, LTE jest bezprzewodowy, więc możesz uzyskać drugą sieć WAN bez dodatkowych kabli. Dopóki brama obsługuje przełączanie awaryjne w wielu sieciach WAN, starczy podłączyć Zyxel LTE7240-M403 do istniejącej bramy i ustawić LTE jako awaryjne przełączanie WAN.

Aktualizacje oprogramowania bezprzewodowo

przez interfejs radiowy LTE, Zyxel LTE7240-M403 obsługuje TR-069 ma pełną konfigurację bezprzewodową i możliwość aktualizacji oprogramowania uruchamiane poprzez operatorów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.