Menu

RT-N12 C1

Cechy produktu

  • Producent ASUS 
  • Technologia xDSL 

Opis

Bezprzewodowy router N300 - 3 w 1 (router/punkt dostępu/wzmacniacz zasięgu)Wielofunkcyjne urządzenie 3 w 1 z funkcją routera, punktu dostępu i wzmacniacza zasięguDwie odłączane anteny 5dBi gwarantują silniejsze i szersze pokrycie sygnałemAlokacja przepustowości i kontrola dostępu z 4 identyfikatorami SSIDPrzygotowany do wielozadaniowej pracy online - aż do 30,000 sesji informacji Router 3 w 1, który stanie na wysokości zadania w pokaźnych budynkachRT-N12 D1 to bezprzewodowy router 300Mbps N z możliwością przewodowego i bezprzewodowego łączenia z siecią, opracowany specjalnie dla śladowych firm i biur prowadzonych w domach.

Dzięki technice 2T2R MIMO i dwóm antenom 5dBi, router RT-N12 D1 zagwarantuje rozszerzone pokrycie sygnałem, dzięki temu rewelacyjnie pasuje do strumieniowania filmów HD, rozmawiania poprzez protokół VoIP i grania poprzez Internet.

Dzięki unikatowej funkcji Quick Internet Setup (szybka konfiguracja Internetu) i graficznemu interfejsowi użytkownika, RT-N12 D1 jest nieskomplikowany w instalacji i obsłudze choćby dla nowicjuszy! RT-N12 D1 zezwala na utworzenie 4 identyfikatorów SSID, dzięki czemu użytkownicy mogą w sposób elastyczny zarządzać dostępem do Internetu, a także przydzielać przepustowość przeróżnym sieciom.

Silne i spore pokrycie sygnałemUnikalna i skuteczna budowa znacznie zwiększa pokrycie sygnałem, dzięki zaimplementowanemu wewnętrznemu wzmaczniaczowi. Progresywna technika ASUS High Power udoskonala siłę sygnału i rozszerza zasięg prawie dukrotnie.

Alokacja przepustowości i kontrola dostępuUmożliwia utworzenie czterech stopni sieci i zarządzanie przepustowością. Na przykład: wysoka przepustowość i pełen dostęp dla menedżerów, przeciętne ustawienia i kontrola prywatności dla pracowników i podstawowe możliwości dostępu do Internetu dla gości.

Taka rozciągliwość powoduje, ze router jest genialnym rozwiązaniem sieciowym dla drobnych i domowych firm. Nietrudna konfiguracja w 3 krokach poprzez tablet, smartfon albo komputer PCW niecałe 30 sekund, w 3 krokach skonfigurujesz router producenta ASUS przez prosty interfejs i zaczniesz korzystać z Internetu w rekordowym czasie.

Krok 1: podłącz niezbędne kable. Krok 2: otwórz oglądarkę, żeby aktywować kreatora konfiguracji. Krok 3: zakończ konfigurację. I już możesz surfować po sieci! Bez płyt CD, nieprzystępnych instrukcji i czasochłonnych operacji.

Konfiguracja jest szybka i prosta. Bądź online w ciągu 30 sekundIntuicyjna funkcja auto-wykrywanie powoduje, że konfiguracja zajmuje jedynie 30 sekund. W porównaniu do innych routerów, których instalacja jest dłuższa i bardziej trudna, rozwiązanie ASUS upraszcza pierwsze kroki w użytkowaniu urządzenia.

Łatwe wybieranie preferowanego trybuRoutery firmy ASUS z EZ Switch zezwalają na przełączanie między trybami routera, wzmacniacza sygnału, punktu dostępowego. Przełączanie odbywa się na poziomie sprzętowym, poprzez instynktowny interfejs, co oznacza brak jakichkolwiek opóźnień i przebijania się przez złożone menu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.