Menu

System Mesh ASUS ZenWiFi AC (CT8) AC3000 Wi-Fi Czarny dwupak

Cechy produktu

  • Producent Asus 

Opis

  • System ZenWiFi AC składa się z pary routerów ASUS AC3000, które wykorzystują wyjątkowe technologie gwarantujące Ci superszybkie, bezusterkowe i bezpieczne połączenia Wi-Fi zarówno wewnątrz Twojego domu, jak i na zewnątrz!
  • unikatową funkcją ZenWiFi AC jest nowoczesna możliwość wyboru nazw Twoich sieci Wi-Fi: jednej nazwy dla wszelkiego lub różnych nazw dla każdego pasma częstotliwości. Dobór należy do Ciebie!
  • ZenWiFi AC rewelacyjnie współpracuje z usługami rodzaju smart-home w tym Alexa Skills i IFTTT i jest przystępny w kolorze czarnym lub białym, abyzbratać go do aranżacji swego mieszkania.
  • ZenWiFi AC jest zaopatrzony w czterordzeniowy procesor dla zapewnienia najwyższej mocy obliczeniowej. Dodatkowo w systemie tym zaimplementowano obudowę o orientacji pionowej, w której umieszczona jest specjalnie zaprojektowana antena i płytka drukowana. Optymalizuje to siłę sygnału Wi-Fi i ulepszoną cyrkulację powietrza, udoskonalając skuteczność chłodzenia dla zagwarantowania jednostajnej pracy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.