Menu

Tenda AC6 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

  • Producent Tenda 
  • Technologia xDSL 

Opis

Router Tenda AC6 AC1200 Inteligentny dwupasmowy router Kosmiczny router AC6 to inteligentny dwupasmowy router WiFi z silnym sygnałem i stabilną pracą. Obsługuje standard Wi-Fi 5. Generacji 802.11ac, a szybkość wynosi do 1167 Mb / s.

Procesor 900 MHz firmy Broadcom zapewnia bezustanną i stabilną pracę. AC6 ma 2 razy mocniejszy sygnal niżeli zwykłe routery, a to dzięki niezależnemu wzmacniaczowi mocy Beamforging+ i czterem antenom 5dBi.

Możesz cieszyć się grą bez opóźnień i nieprzerwanym przesyłaniem strumieniowym video w dowolnym miejscu i czasie. W dodatku AC6 obsługuje inteligentną technikę oszczędzania energii, zdalne zarządzanie aplikacjami, gwarantuje niskie zużycie energii i inteligentne, naturalne życie dla całej rodziny.

Wi-Fi piątej generacji AC6 dostarczany jest ze standardem Wi-Fi nowej generacji - 802.11ac, który gwarantuje 3x szybsze połączenie bezprzewodowe technologia 11n. Osiągając 300 Mbps na 2,4 GHz i 867 Mbps na 5 GHz, AC6 ma całkowitą szybkość 1200 Mbps i zachowuje całkowitą stabilność.

AC6 to najlepszy dobór do strumieniowania HD, gier online i innych zadań wymagających obszernej przepustowości. Broadcom 900MHz Dzięki chipowi Broadcom 900MHz, AC6 gwarantuje najbardziej nowoczesną i nieporównaną kompatybilność i stabilność.

Po prostu ciesz się najkorzystniejszą rozrywką w trakcie surfowania w dowolnym miejscu i czasie. 4 anteny z konkretnym sygnałem AC6 jest zaopatrzony w cztery anteny 5dBi o wysokim wzmocnieniu, która jest stosowana w progresywnej technice wielozakresowego rozsyłania, żeby silny sygnał mógł objąć każdy zakątek domu.

Beamforming+ polepsza zasięg WiFi i stabilność technologia Beamforming+ skupia się na urządzeniach odbierających WiFi, zamiast rozpraszać sygnał we wszelkich kierunkach. Zmniejsza też zakłócenia z innych maszyn w celu uzyskania silniejszych połączeń Wi-Fi, dzięki temu można łatwo korzystać z wielkiej przepustowości.

Harmonogram inteligentnego Wi-Fi Zapomniałeś wyłączyć przed snem? Włączanie/wyłączanie go jest dla Ciebie kłopotliwe? Rozważny harmonogram inteligentnego WiFi oszczędza Ci kłopotu. Po ustawieniu idealnego przedziału czasu, AC18 samoczynnie włącza/wyłącza WiFi, tworząc energooszczędne i przychylne środowisku otoczenie dla dziecka, matki i całej rodziny.

Łatwa konfiguracja Super prosty interfejs konfiguracji usprawnia dostęp do internetu w 30 sekund. Niezależnie od tego, czy jesteś zaawansowanym technicznie użytkownikiem, czy nowicjuszem komputerowym, AC6 powoduje, iż konfiguracja jest nieskomplikowana i przyjemna.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.