Menu

Tenda Nova MW3 2szt.

Cechy produktu

  • Producent Tenda 
  • Technologia xDSL 

Opis

Tenda Nova MW3 to innowacyjny, dwupasmowy system Wi-Fi o przepustowości 1200 Mb/s, zaprojektowany dla mieszkań i domów o powierzchni do 300 m2. Zapewnia zasięg WiFi w każdym zakamarku domu, na tarasie, balkonie, w garażu i ogrodzie.

Nova MW3 wyjątkowo wydajnie przełącza użytkowników pomiędzy urządzeniami (routerami), co zagwarantuje - nawet w ruchu - jednostajne i ciągłe połączenie z siecią, bez straty prędkości i martwych stref.Korzyści:Tenda nova MW3 wykorzystuje technologię sieci rozproszonej, która eliminuje martwe strefy Wi-Fi i zagwarantuje stabilne połączenia dla wielu urządzeń równocześnie.Dzięki technologii MU-MIMO, system Tenda nova obsługuje dużo połączeń bezprzewodowych w tym samym czasie.technika QoS automatycznie przydziela przepustowość, aby zapewnić płynne odtwarzanie multimediów, gry online i rozmowy wideo.

W tym samym czasie.Urządzenie pracuje z prędkością do 1200 Mb/s, gwarantując płynne odtwarzanie filmów w jakość 4K.System Tenda nova jest już wstępnie skonfigurowany, a jego podłączenie jest dziecinnie proste.Zarządzaj siecią i użytkownikami ze swojego smartfona.

Z dowolnego miejsca na świecie. Aplikacja Tenda WiFi umożliwia blokowanie niechcianych użytkowników jednym kliknięciem. Sieć dla gości zapewnia bezpieczeństwo, a funkcja kontroli rodzicielskiej – ograniczenie dostępu do internetu dla dzieci.zestaw mieści dwa routery Tenda Nova MW3.Sieć w całym domuJeśli masz problem z Internetem, sieć nagle zwalnia, obraz się zacina, dźwięk zanika, to rozwiązaniem sytuacji jest zakup innowacyjnego systemu, który zapewni zasięg WiFi w każdym zakamarku domu.

Tenda nova MW3 wykorzystuje technikę sieci rozproszonej, która likwiduje martwe strefy Wi-Fi i gwarantuje zrównoważone połączenia dla wielu maszyn równocześnie.Gra online, streaming i prędkie pobieranieDzięki technice MU-MIMO, system Tenda nova obsługuje mnóstwo połączeń bezprzewodowych w tym samym czasie.

technika QoS automatycznie przydziela przepustowość, by zapewnić płynne odtwarzanie multimediów, gry online i rozmowy video. W tym samym czasie.Łatwa i szybka konfiguracjaSystem Tenda nova jest już wstępnie skonfigurowany, a jego podłączenie jest dziecinnie przystępne.Zarządzanie w aplikacjiZarządzaj siecią i użytkownikami ze swojego smartfona.

Z dowolnego miejsca na świecie. Aplikacja Tenda WiFi umożliwia blokowanie niechcianych użytkowników jednym kliknięciem. Sieć dla gości zagwarantuje bezpieczeństwo, a funkcja kontroli rodzicielskiej – ograniczenie dostępu do internetu dla dzieci.

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
Adam - Wystawiona 2 lata temu
Super, w końcu w całym domu połączenie stoi na jednakowym, dobrym poziomie, a nie jak wcześniej przy repeaterach, słabnie tam, gdzie gorzej sięga. Polecam!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.