Menu

Tenda nova MW6 3szt. Whole Home Mesh WiFi System

Cechy produktu

  • Producent Tenda 
  • Technologia xDSL 

Opis

Tenda Nova MW6 to system WiFi w technologii Mesh, który obejmuje sygnałem WiFi dom o powierzchni do 500 m kwadratowych. To postępowe, bezawaryjne rozwiązanie, które zapewni stały dostęp do internetu, eliminację martwych stref i najszybszy transfer multimediów w każdym zakamarku domu, garażu, na tarasie i w ogrodzie.Korzyści: Bez względu na strukturę budynku, system maszyn nova może w pełni pokryć choćby 500 metrów kwadratowych.

Zapomnij o martwych strefach i korzystaj z prędkiej sieci w dowolnym zakamarku Twojego domu. Tenda nova, zaopatrzona w technikę Wave2 MU-MIMO, może komunikować się z wieloma urządzeniami bezprzewodowymi w tym samym czasie.

To wielkie usprawnienie sprawności sieci Wi-Fi w porównaniu z tradycyjnymi routerami. Technologia Beamforming kształtuje sygnał Wi-Fi w stronę podłączonych urządzeń, co dodatkowo ulepsza zasięg i jakość sieci bezprzewodowej.

W klasycznych zestawach sieciowych, po utracie połączenia między urządzeniami (PowerLine, wzmacniaczami), też Ty tracisz połączenie z siecią. W systemach Tenda nova utrata połączenia pomiędzy dwoma węzłami, nie powoduje odłączenia od sieci.

Router po prostu zbrata się z innym dostępnym routerem, abyś zawsze był online. Dzięki funkcji płynnego roamingu sieciowego, możesz przemieszczać się pomiędzy pomieszczeniami bez utraty połączenia bezprzewodowego.

choćby gdy jesteś w ruchu, możesz prowadzić rozmowy wideo i grać online bez opóźnień i zrywania połączenia. Podłączenie nowego routera i rozszerzenie sieci jeszcze nigdy nie było tak proste. Routery Tenda nova parują się ze sobą po wyjęciu z pudełka.

Możesz się przyglądać. Możesz nadzorować swoją sieć choćby w trakcie nieobecności w domu. Aplikacja Tenda Wi-Fi pomoże Ci zarządzać siecią i dostępem użytkowników, również zdalnie. Lekcje nieodrobione? Odłącz dzieciom internet.

Bądź panem i władcą. Tenda nova obsługuje jednoczesne połączenia dla wielu urządzeń, współpracuje także z systemem Alexa, byś mógł sterować swym cyfrowym domem. Zestaw posiada trzy routery Tenda Nova MW6.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.