Menu

Tenda Router AC15 Smart Dual-band Gigabit WiFi AC1900, 1x USB 3.0 - DARMOWA DOSTAWA!!!

Cechy produktu

  • Producent Tenda 
  • Technologia xDSL 

Opis

Dwuzakresowy router bezprzewodowy

AC15 to inteligentny, dwupasmowy, gigabitowy, bezprzewodowy router AC1900 zaprojektowany specjalnie dla multimedialnej sieci. Prędkość przesyłu danych sięga 1900 Mbps, urządzenie wykorzystuje dodatkowo funkcję kształtowania wiązki Beamforming+, zastosowane wzmacniacze o dużej mocy i zewnętrzne anteny. Dzięki tym właściwościom można korzystać ze strumieniowania danych bez opóźnień w trakcie gry i nieustannej transmisji video w dowolnym czasie i miejscu w obrębie sieci. Dodatkowo dokładnie działająca funkcja inteligentnego grafiku sieci bezprzewodowej może samoczynnie włączyć/wyłączyć sieć bezprzewodową w celu przejścia w tryb niskiego poboru energii i uzyskania inteligentnych warunków korzystania z sieci dla wszystkich użytkowników.

Port USB 3.0 o szerokiej prędkości umożliwia przesyłanie informacji do dziesięciu razy szybciej niżeli pamięć USB 2.0, co sprawia, iż router AC15 jest stworzony do pracy z multimediami. Na dodatek zastosowane serwery FTP i druku nietrudne drukowanie przystępnych w sieci plików choćby spoza domu.

AC15 ma wzmacniacze o szerokiej mocy i zewnętrzne anteny o obfitej produktywności powiększające zakres wykrywania sieci i jej stabilność. Co więcej, wykorzystuje technikę Beamforming+ skupiającą sygnały bezprzewodowe w urządzeniu odbiorczym zamiast zwykłego wysyłania sieci bezprzewodowej w głównym kierunku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.