Menu

TP-Link Archer A7

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 
  • Technologia xDSL 

Opis

Archer A7. Dwupasmowy, gigabitowy router bezprzewodowy AC1750

  • Obsługa standardu 802.11ac - gwarantującej trzykrotnie wyższe prędkości kanon N Jednoczesne rozgłaszanie sieci bezprzewodowej o szybkości 450 Mb/s w paśmie 2,4GHz i sieci o szybkości 1300 Mb/s w paśmie 5GHz, co daje łącznie 1,75 Gb/s przepustowości całkowitej
  • USB Port - nietrudne udostępnianie dokumentów albo plików multimedialnych w sieci lokalnej albo przez serwer FTP
  • Funkcja Guest network pozwala na utworzenie bezpiecznej sieci bezprzewodowej dla gości
  • Łatwe zarządzanie siecią dzięki aplikacji TP-Link Tether

Dwupasmowe Wi-Fi do wszystkich zastosowań
Router Archer A7 producenta TP-LINK obsługuje połączenia bezprzewodowe w standardzie 802.11ac o 3 razy pokaźniejszej prędkości niżeli dotychczas dostępne połączenia w standardzie 802.11n. Urządzenie nie ma sobie równych w swej kategorii. Pokaźny zasięg i najwyższa szybkość transmisji bezprzewodowej powodują, że router jest genialnym sprzętem do działań wymagających i wrażliwych na opóźnienia.

1,75 Gb w dwóch pasmach - płynna praca i rozrywka
Router Archer A7 rozgłasza 2 oddzielne sieci bezprzewodowe w pasmach 2,4GHz i 5GHz, zapewniając bardzo wysoką skuteczność połączeń bezprzewodowych. Do działań, które w niewielkim stopniu obciążają sieć (np. Oglądanie poczty elektronicznej lub Internetu), w pełni starczy połączenie w paśmie 2,4GHz. Natomiast bardziej wymagające użycia, takie jak transmisje strumieniowe video w jakości HD lub gry online, nie stanowią problemu dla połączenia w paśmie 5GHz.

Najwyższa sprawność anten, maksymalny zasięg sieci
Cztery dokładnie umiejscowione anteny zewnętrzne pozwalają na utrzymanie wysokich prędkości na obszernych odległościach. Umożliwiają także korzystanie z stanowczo szerokiego zasięgu sieci bezprzewodowej i niezawodność jej działania w każdym pomieszczeniu obszernego domu albo biura.

Uniwersalny port USB
Port USB 2.0 routera Archer A7 to nad wyraz przydatne udogodnienie. Bez problemu udostępnisz zawartość swego twardego dysku w sieci lokalnej lub poprzez serwer FTP.

Błyskawiczne połączenia przewodowe
Dzięki gigabitowemu portowi WAN i czterem gigabitowym portom LAN prędkość połączeń przewodowych jest do 10 razy wyższa niżeli przy tradycyjnych połączeniach Ethernet. Archer A7 posiada moc wystarczającą do utrzymania niezwłocznych szybkości transmisji przy zachowaniu jednostajnej i bezusterkowej sieci.


Bezpieczeństwo
Szyfrowanie sieci WiFi: WEP, WPA, WPA2, WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) Ochrona sieci: Zapora sieciowa SPI, Kontrola dostępu, Wiązanie adresów IP i MAC, Application Layer Gateway Funkcja Guest Network: Sieć dla gości 5 GHz, Sieć dla gości 2,4 GHz Serwer VPN: OpenVPN, PPTP

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.