Menu

TP-Link Archer AX1500

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 

Opis

TP-Link Archer AX1500 wprowadza najnowszą technikę Wi-Fi 6 do Twojego domu. Wymiana Twojego routera na Archera AX1500 oznacza wyższe prędkości, obszerniejsze możliwości i obniżone opóźnienia dla jeszcze lepszej sieci Wi-FiKorzyści: technologia Wi-Fi 6: Archer AX1500 korzysta z najnowszej technologii łączności bezprzewodowej - Wi-Fi 6 - żeby zapewniać pokaźniejsze szybkości i ulepszoną skuteczność oraz obniżyć przestoje do minimum.

1.5 Gb/s, szybkości nowej generacji: dwupasmowy router Archer AX1500 proponuje zawrotne szybkości, osiągające choćby 1.5 Gb/s (1201 Mb/s w paśmie 5 GHz oraz 300 Mb/s w paśmie 2.4 GHz). Podłącz więcej sprzętów: technologie OFDMA i MU-MIMO zezwalają na podłączenie do sieci bezprzewodowej większej liczby sprzętów i wzrokowo obniżają opóźnienia w transmisji.

Trzyrdzeniowy procesor:Procesor o taktowaniu 1.5GHz gwarantuje płynne połączenia routera z wszystkimi urządzeniami. Bezusterkowy zasięg:Osiągnij najmocniejszy i najmocniej bezawaryjny zasięg WiFi z Archerem AX1500, który ma cztery anteny i używa technologii kształtowania wiązki (Beamforming).

Dłuższa praca na baterii:technika Target Wake Time redukuje zużycie energii Twoich urządzeń i wydłuża ich czas pracy na baterii. Nieskomplikowana konfiguracja:dzięki aplikacji Tether przystępnej na urządzenia mobilne z systemem iOS, a także Android, konfiguracja sieci trwa zaledwie kilka minut.

Wsteczna kompatybilność: Archer AX1500 wspiera wszystkie poprzednie standardy 802.11 i wszystkie urządzenia WiFi....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.