Menu

TP-Link Archer C24

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 

Opis

Router TP-Link Archer C24

Dwupasmowy router bezprzewodowy AC750 Archer C24 zagwarantuje prędkość do 433 MB/s nieprzeciętną do transmisji strumieniowej video w jakości 4K i prędkiego pobierania. W przypadku obsługi sprzętów wymagających pokaźniejszej przepustowości perfekcyjnie sprawdzi się pasmo 5 Ghz, gwarantujące szybsze i płynniejsze połączenia, natomiast dla pozostałych maszyn w pełni wystarczające będzie zrównoważone pasmo 2,4 Ghz. Trzy tryby pracy - router, punkt dostępowy i wzmacniacz sygnału gwarantują kompleksową obsługę sieci.


stabilny i silny sygnał sieci

Cztery, rozmieszczone po bokach anteny powodują, że Archer C24 może wysyłać sygnał Wi-Fi w rozmaitych kierunkach, a zasięg sieci jest wyraźnie wzmocniony. Rozwiązuje to w całości problem buforowania podczas przeglądania stron internetowych, a pobieranie plików odbywa się bez opóźnień.


Wielozadaniowe narzędzia do zarządzania

za pomocą zaimplementowanych narzędzi o wszechstronnych użyciach, w tym kontroli rodzicielskiej, sieci dla gości, QoS, łatwo skonfigurujesz swoją sieć domową.


Wysoki poziom integracji dla kompaktowego rozmiaru

Router Archer C24 został tak skonstruowany, żeby udostępniana sieć Wi-Fi odznaczała się trafnym działaniem. Zaawansowana technika półprzewodnikowa pomaga dopasować wszystkie elementy, w tym procesor, pamięć i jednostkę przetwarzania 3-strumieniowego w ramach jednego chipa,realne było uzyskanie wszechstronności działania i wielkiej mocy zamkniętej w kompaktowej obudowie.


Stabilność taka sama jak w przypadku maszyn o charakterystycznych wymiarach

Router Archer C24 poddano wielu testom bazującym na rygorystycznych standardach, aby tym samym potwierdzić, iż urządzenie odznacza się bezawaryjnością działania choćby w trudnych warunkach. Ogółem przetestowano 8 losowo wybranych routerów, co trwało łącznie 1936 godzin.


Łatwe w obsłudze narzędzia do zarządzania

Aby skonfigurować router Archer C24 przy pomocy intuicyjnej aplikacji Tether albo poprzez stronę zarządzania wystarczy tylko kilka minut. Tether to aplikacja, którą momentalnie pobierzesz na swój telefon z systemem Android albo iOS, i za pomocą której bezproblemowo skonfigurujesz wszystkie ustawienia sieci.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.