Menu

TP-Link Archer VR600

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 

OpisWybrane atrybutyLAN [szt.] 4
Częstotliwość pracy 5 GHz
USB 1
Gigabitowy, bezprzewodowy router/modem VDSL/ADSL TP-LINK Archer VR600

- niemało możliwości połączenia - Port EWAN, port USB, a także pełna kompatybilność ze standardami VDSL2/ADSL2+/ADSL2/ADSL zezwalają na dowolność w wyborze najlepszego dostępnego dostawcy Internetu.
- Maksymalny zasięg - solidny nadajnik i 3 dwupasmowe anteny najkorzystniejszy zasię i stabilność sieci bezprzewodowej.
- Jednoczesne rozgłaszanie sieci bezprzewodowej o szybkości 300Mb/s w paśmie 2,4GHz oraz sieci o prędkości 1300Mb/s w paśmie 5GHz.
- technologia kształtowania wiązki gwarantująca wysoką stabilność połączeń.
- Aplikacja Tether nieskomplikowany i szybki dostęp do routera oraz zarządzanie nim na urządzeniach z systemem iOS lub Android


Superszybkie Wi-Fi - Do 1,6Gb/s

Uwolnij pełny potencjał swego połączenia z Intenetem dzięki Archerowi VR600 i jego prędkościach Wi-Fi, które łącznie osiągają do 1,6Gb/s, 300Mb/s w paśmie 2,4GHz oraz 1300Mb/s w paśmie 5GHz. Dwie sieci bezprzewodowe zezwalają na obsługę pokaźniejszej liczby sprzętów i redukcję zakłóceń do minimum.


Najszybsze połączenie VDSL

Najnowsza technika VDSL2 pozwala osiągnąć Archerowi VR600 imponujące prędkości VDSL do 100Mb/s, prawie 5 razy obszerniejsze aniżeli w standardzie ADSL2+. Archer VR600 łączy funkcjonalność dwóch sprzętów w jednym i może działać jako router VDSL albo zwykły router bezprzewodowy. Port VDSL obsługuje wszystkie dostępne standardy: VDSL2, ADSL2+, ADSL2,, a także ADSL.


dużo możliwości połączenia

Archer VR600 ma modem VDSL, port EWAN oraz porty USB obsługujące modemy 3G/4G, dzięki czemu router nie ogranicza twoich możliwości w wyborze najlepszego dostawcy Internetu i jego ewentualnej zmiany.


udoskonalony zasięg i bardziej zrównoważone połączenie

Trzy zewnętrzne anteny Archera VR600 jednostajne połączenie w każdym miejscu w domu. Nowoczesna technologia kształtowania wiązki dostarcza sygnał z obszerniejszą precyzją przyspieszając działanie sieci bezprzewodowej.


Szybka sieć przewodowa

Cztery gigabitowe porty Ethernet zezwalają na osiągnięcie najwyższych prędkości i proponują do 10x szybszy przesył danych typowe porty Ethernet. Podłączenie zewnętrznego dysku USB do portu USB 2.0 pozwoli na przystępny dostęp do plików z każdego miejsca w sieci.


Procesor który sprosta twoim wymaganiom

Archer VR600 ma procesor marki Broadcom, wiodącego producenta podzespołów dla maszyn DLS na całym świecie. Dzięki czemu router jest kompatybilny z większością modemów, więc nie musisz tracić czasu na poszukiwanie stosownego modemu.


Prosta konfiguracja

Skonfiguruj router w kilka minut dzięki instynktownemu interfejsowi w oglądarce i aplikacji Tether. Aplikacja Tether pozwala także na zarządzanie routerem za pośrednictwem sprzętów z systemami Android lub iOS.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.