Menu

TP-LINK Deco M5 Mesh Wi-Fi domowej sieci bezprzewodowej-kompletne rozwiązanie, biały

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 

Opis

W przeciwieństwie do klasycznych routerów i wzmacniaczy sygnału, TP-Link Deco M5 to kompleksowy system takich samych sprzętów współpracujących razem, żeby zapewnić szybką transmisję informacji w każdym zakamarku domu.

Trzy urządzenia Deco M5 pozwolą na płynną transmisję danych na powierzchni ponad 400 m2. W razie zapotrzebowania, system można rozbudować choćby do 10 urządzeń. Pokrycie całego domu siecią Wi‑Fi o prędkościach choćby do 1300 Mb/s nigdy nie było takie proste!

Korzyści: Deco wykorzystuje kilka sprzętów do stworzenia jednolitej sieci Wi-fi. Pożegnaj słaby sygnał i martwe strefy na za każdym razem! Dzięki nowoczesnej technologii Mesh, urządzenia samoczynnie będą się przełączać podczas przemieszczania się po domu.

Trzy urządzenia Deco M5 wystarczą, by pokryć siecią dom o powierzchni do 500m2. Jeżeli potrzebujesz większego zasięgo, do sieci podłączyć można dopełniające routery Deco. Deco M5 oferuje jednostajne połączenie o szybkości do 1267Mb/s i jest kompatybilne ze wszystkimi modemami kablowymi.

System Deco potrafi obsłużyć choćby do 100 maszyn bezprzewodowych w sieci. TP-Link HomeCareTM zagwarantuje bezpieczeństwo sieci, umożliwia kontrolę rodzicielską, a także posiada funkcję QoS. Konfiguracja systemu jest wyjątkowo prosta, dzięki aplikacji Deco.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.