Menu

TP-LINK Domowy system Deco X20, 2 szt (Deco X20(2-pack))

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 

Opis

Szybsze połączenia: Wi-Fi 6 przyspiesza do 1800 Mb/s - 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz i 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz. Podłącz więcej urządzeń: technologia OFDMA i MU-MIMO powiększa czterokrotnie skuteczność, by umożliwić jednoczesną transmisję do pokaźniejszej liczby maszyn.

rozszerzony bezproblemowy zasięg: uzyskaj płynny zasięg w całym domu dzięki wyraźniejszemu i silniejszemu sygnałowi Wi-Fi w całym domu generowanym przez Wi-Fi 6. Wyjątkowo niskie opóźnienie: obszerniejsza redukcja opóźnień zezwala na bardziej responsywne gry i rozmowy wideo.

Jedna ujednolicona sieć: niemało jednostek buduje sieć obejmującą cały dom, która samoczynnie wybiera najlepsze połączenie, gdy poruszasz się po domu. Całkowite bezpieczeństwo: szyfrowanie WPA3 i TP-Link HomeCare TM gwarantują spersonalizowane funkcje, w tym kontrolę rodzicielską, oprogramowanie antywirusowe i jakość usług (QoS), aby zapewnić bezpieczniejsze korzystanie z Internetu.

Konfiguracja łatwiejsza niżeli kiedykolwiek: aplikacja Deco przeprowadzi Cię poprzez cykl konfiguracji krok po kroku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.