Menu

TP-LINK Router Archer AX11000 8LAN 2USB

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 

Opis

Router TP-Link Archer AX11000
  • Ultraszybkie połączenia Wi-Fi dla płynnych rozgrywek – Superszybki AX11000 to 12 pasm sieci bezprzewodowej i ponad 10 Gb/s: 4804 Mb/s (pasmo 5 GHz do gamingu) + 4804 Mb/s (5 GHz) + 1148 Mb/s (2,4 GHz).
  • Game Accelerator – Wykrywanie i optymalizacja ruchu generowanego przez gry gwarantuje bezustanne wrażenia gamingowe.
  • Game Protector – System Homecare™ wspierany poprzez kierunek Micro™ zabezpiecza konta i dokumenty.
  • Statystyki gry – udoskonalony interfejs użytkownika zezwala na szybką analizę opóźnień, czasu gry i podziału zasobów sieciowych w czasie rzeczywistym.
  • Ultraszybkie połączenia przewodowe – 1 port WAN 2,5 Gb/s, 8 gigabitowych portów LAN oraz po jednym porcie USB 3.0 typu A i typu C.
  • mocny procesor – Czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,8 GHz i 3 procesory pomocnicze gwarantują najwyższą sprawność sieci.
  • Wysoka wydajność – technika OFDMA zwiększa przepustowość łącza i ogranicza opóźnienia.
  • Łatwa konfiguracja – starczy połączyć się z routerem poprzez Bluetooth, żeby w kilka minut skonfigurować urządzenie za pomocą aplikacji Tether.


WITAJ W ERZE WI-FI 10 Gb/s

Im szybszy router, tym mniejsze przeciążenia twojego sprzętu gamingowego. Archer AX11000, uzbrojony w kanon Wi-Fi 6, to ultraszybki router o wzmocnionym zasięgu, którego prędkości dochodzą choćby do 10756 Mb/s.


WYPOWIEDZ WOJNĘ OPÓŹNIENIOM

Podłączenie obszerniejszej liczby urządzeń powinno oznaczać udoskonaloną zabawę, a nie stratę produktywności. Wykorzystanie przełomowej technologii OFDMA pozwoliło zwiększyć średnią przepustowość aż czterokrotne, a także zredukować opóźnienia. Gdy wykorzystasz przewagę, którą zagwarantuje ci profesjonalny sprzęt, ty i twoja drużyna nie pozostawicie przeciwnikom żadnych szans.


ZAPOMNIJ O LAGACH I WYGRAJ KAŻDĄ GRĘ

GAME ACCELERATOR automatycznie wyłapuje i optymalizuje ruch generowany przez gry, oferując bezustanne wrażenia gamingowe i gwarantując szybkość sieci równą szybkości twojej reakcji.


POZNAJ SWOJĄ SIEĆ

STATYSTYKI GRY umożliwiają sprawdzanie opóźnień w czasie rzeczywistym, czasu gry i podziału zasobów sieciowych na odświeżonym panelu z lepszymi elementami interfejsu użytkownika. Pełna kontrola sieci jest na wyciągnięcie ręki.


ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO

GAME PROTECTOR zapewnia bezpieczeństwo twoich kont i systemu. Ulepszony system zabezpieczeń HomeCare™ od trend Micro™ zagwarantuje kompleksową ochronę antywirusową, gwarantując bezpieczne połączenie podczas grania online.


GRA NA NAJWYŻSZYCH OBROTACH

dedykowanE PASMO GAMINGOWE pozwoli ci cieszyć się grą online, w trakcie gdy twoja rodzina streamuje filmy w 4K – nie będziecie już wchodzić sobie w drogę.

FUNKCJA DFS samoczynnie powiększa dostępny kanał. Korzystaj z mniej obciążonego pasma i przenieś swoją grę na wyższy poziom.


PRZETESTOWANY W BOJU

Archer AX11000 zaopatrzony w czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,8 GHz i 1 GB pamięci RAM perfekcyjnie radzi sobie z dużą przepustowością i usuwa lagi. Dzięki funkcji agregacji łączy i portom USB 3.0 typu C i A niemal każde urządzenie może scalić się z twoją siecią domową.


ZINTEGROWANE HUBY Archer AX11000 + Amazon Alexa

Zaproś przyjaciela do swej sieci, nie używając hasła, a własnego głosu
„Alexa, poproś TP-Link o połączenie nowego urządzenia z siecią.”*


Włącz oddzielną sieć dla gości za pomocą krótkiej komendy głosowej
„Alexa, poproś TP-Link o włączenie sieci dla gości.”**

*Przycisk WPS powinien być uprzednio włączony. *Hasło do sieci dla gości powinno zostać ustawione wcześniej; w przeciwnym wypadku zaimplementowane zostanie hasło sieci głównej.


Archer AX11000 + IFTTT

Zmieniaj tryb w zależności od podłączonego wyposażenia gamingowego

„Jeżeli PS4 jest podłączona, włącz Game Accelerator.”


Dostawaj powiadomienia o podłączeniu nowego urządzenia

„Jeżeli podłączono nowe urządzenie, wyślij powiadomienie na mój telefon.”


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.