Menu

TP-LINK router AX10

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 

Opis

Prezentacja 3D: Model: Archer AX10Wi-Fi 6 to synonim obfitych szybkości i imponującej skuteczności. Korzystając z najnowszej technologii Wi-Fi szybko wymażesz ze swej pamięci gorzkie wspomnienia o zakłóceniach i opóźnieniach w transmisji, rozkoszując się dostępem do sieci przyszłości - szybszej i lepiej dobranej do twoich potrzeb aniżeli kiedykolwiek wcześniej.

technika Wi-Fi 6 Archer AX10 korzysta z najnowszej technologii łączności bezprzewodowej - Wi-Fi 6 - żeby zapewniać pokaźniejsze prędkości i lepszą efektywność oraz ograniczyć przestoje do minimum. 1,5 Gb/s, szybkości nowej generacji dwupasmowy router Archer AX10 proponuje zawrotne prędkości, osiągające choćby 1,5 Gb/s (1201 Mb/s w paśmie 5 GHz oraz 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz).

Łączenie wielu urządzeń technologie OFDMA i MU-MIMO pozwalają na łączenie większej liczby sprzętów i optycznie obniżają opóźnienia w transmisji. Trzyrdzeniowy procesor solidny procesor o taktowaniu 1,5 GHz prędko reaguje na wszystkie działania realizowane w ramach sieci.

większy zasięg połączenie czterech anten i technice transmisji kierunkowej zezwala na utworzenie silnej i bezusterkowej sieci bezprzewodowej, przystępnej na powierzchni całego domu. Porty gigabitowe prędkości dochodzące do 1 Gb/s w dwóch pasmach zapewniają użytkownikowi dużą swobodę działania.

Łatwa konfiguracja z aplikacją Tether konfiguracja sieci trwa zaledwie kilka minut. Kompatybilność z Alexa Amazon Alexa gwarantuje możliwość korzystania z poleceń głosowych do kontrolowania routera, czyniąc życie łatwiejszym i przyjemniejszym.

Bezpieczeństwo: WEP WPA/WPA2 WPA-PSK/WPA2-PSK Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Kontrola rodzicielska Sieć dla gości Funkcje specjalne: Wł./wył. Odbiornika bezprzewodowego, WMMZasilanie: 12 V/2 AOprogramowanie: oczekiwania sprzętowe: Akcesoria w komplecie: Router Archer AX10 Zasilacz kabel Ethernet RJ45 Instrukcja szybkiej instalacji wymiary: 260,2 × 135,0 × 38,6 mmPozostałe cechy:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.