Menu

TP-LINK Router Mercusys MW302R WiFi N300 1xWAN 2xLAN

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 

Opis

Model: MW302RBezprzewodowy router, kanon N, 300 Mb/s, mnóstwo trybów pracy szybkie Wi-Fi na co dzień MW302R udostępnia prędkie i zrównoważone połączenia o łącznej prędkości 300 Mb/s, które udźwigną wszystkie wykonywane na co dzień działania.

Maksymalny zasięg Zewnętrzne anteny o wysokim zysku zapewniają zasięg na całej powierzchni domu. Dużo trybów pracy dostępność czterech trybów pracy oznacza, że urządzenie ma szeroką gamę zastosowań. Nietrudna instalacja instynktowny interfejs strony zarządzania szybko przeprowadzi cię poprzez cały cykl konfiguracji.

Funkcja kontroli rodzicielskiej Ustal zasady dostępu do sieci,bronić dzieci przed zagrożeniami związanymi z niekontrolowanym dostęp do Internetu. Zgodność z IPv6 (internetowym protokołem w wersji 6).

szybkie Wi-Fi na co dzieńRouter MW302R zapewnia szybkie i stabilne połączenia Wi-Fi dla wszelkich sprzętów, z których korzystasz w domu. Prędkości dochodzące do 300 Mb/s bez problemu udźwigną transmisję strumieniową w jakości HD, gry internetowe i szybkie pobieranie plików.

Tryb routeraZapewnia dostęp do sieci bezprzewodowej dla wszystkich urządzeń Wi-Fi w twoim domu Tryb wzmacniacza sygnałuZwiększa zasięg sieci Wi-Fi Tryb punktu dostępowegoWzmacnia sieć przewodową, umożliwiając do niej dostęp bezprzewodowy Tryb WISPUmożliwia bezprzewodowe łączenie się z siecią ISP w miejscach, w których korzystanie z usługi połączeń przewodowych nie jest osiągalne Imponujący zasięgDwie zewnętrzne anteny o zysku 5 dBi pozwalają routerowi MW302R na stanowcze zwiększenie mocy transmisji sygnału i wydajności działania.

Oznacza to, że nie musisz martwić się o opóźnienia i zakłócenia w transmisji pracując w domu albo w biurze. Kontrola rodzicielskaUstaw limity dostęp do Internetu,mieć wpływ na to kiedy i w jaki sposób urządzenia twoich dzieci albo pracowników łączą się z siecią.

Sieć dla gościZapewnij swym gościom dostęp do sieci, chroniąc prywatność swych zasobów. Uprość udostępnianie treści przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa Funkcja QoSPrzydziel urządzeniom priorytety, żeby mogły pracować z maksymalną wydajnością.

Obsługa IPTVFunkcje IGMP Proxy/Snooping, Bridge i tagowanie VLAN pomagają w optymalizacji transmisji strumieniowej IPTV i nieszablonowe wrażenia z oglądania Harmonogram Wi-FiSkonfiguruj ustawienia harmonogramu, by uruchomić automatyczne wyłączanie się sieci Wi-Fi.

Kontrola diodUstaw czas wyłączania diod, żeby nic nie rozpraszało cię w trakcie snu zaawansowane zabezpieczeniaWłącz bezpieczne szyfrowanie WPA/WPA2 i miej pewność, że sieć bezprzewodowa jest chroniona przed cyberatakami.

Obsługa IPv6Korzystaj z usług IPv6 oferowanych poprzez usługodawcę i zyskaj dostęp do witryn IPv6.Bezpieczeństwo: WPA-PSK / WPA2-PSK Wiązanie adresów IP i MAC Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Kontrola dostępu, Zarządzanie lokalne, Zarządzanie zdalne Funkcje specjalne: Zasilanie: 5 V/0,6 AOprogramowanie: kryteria sprzętowe: Akcesoria w pakiecie: Zasilacz Instrukcja prędkiej instalacji przewód Ethernet rozmiary: 114 × 94 × 26 mmPozostałe cechy: Środowisko pracy: Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~40°C (32°F~104°F) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90% niekondensująca...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.