Menu

TP-LINK system Wi-Fi Mesh Deco E4, 2szt. (Deco E4(2-pack))

Cechy produktu

  • Producent TP-LINK 

Opis

TP-Link Deco to najprostszy sposób na silny sygnał bezprzewodowy na całej powierzchni twojego domu. Dwa urządzenia Deco pokrywają siecią powierzchnię do 260 m2. Połączenia bezprzewodowe i opcjonalne łącze rezerwowe Ethernet łączą jednostki Deco, gwarantując jeszcze szybszą szybkość połączeń i większy zasięg sieci.

potrzebujesz obszerniejszego zasięgu W-Fi? wystarczy dodać kolejne urządzenie Deco.Korzyści: Deco wykorzystuje kilka maszyn do stworzenia jednolitej sieci Wi-fi. Pożegnaj słaby sygnał i martwe strefy na zawsze!

Dzięki zaawansowanej technice Mesh urządzenia samoczynnie będą się przełączać w trakcie przemieszczania się po domu, by korzystać z najszybszych przystępnych szybkości. Dwa urządzenia Deco E4 wystarczą, by pokryć siecią dom o powierzchni do 260m2.

Jeżeli potrzebujesz obszerniejszego zasięgu, do sieci podłączyć można dodatkowe routery Deco. Deco E4 oferuje prędkie i jednostajne połączenia o łącznej szybkości wynoszącej aż 1167 Mb/s i jest kompatybilne ze wszystkimi modemami kablowymi.

System Deco potrafi obsłużyć nawet do 100 urządzeń bezprzewodowych w sieci. Kontrola rodzicielska pozwala na monitorowanie czasu spędzonego w sieci i treści, do których ma dostęp każdy z członków rodziny.

Korzystając z aplikacji Deco, momentalnie i bezproblemowo skonfigurujesz swoje urządzenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.