Menu

TP-LINK System WiFi AX3000 Deco X60(3-pack)

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 

Opis

Deco X60
  • Szybsze połączenia: szybkości Wi-Fi 6 sięgające aż 3000 Mb/s — 2402 Mb/s w paśmie 5 GHz i 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.
  • Więcej połączonych sprzętów: użycie technice OFDMA i MU-MIMO przekłada się na czterokrotnie wyższą produktywność i możliwość transmisji do jeszcze obszerniejszej liczby urządzeń w tym samym czasie.
  • umocniony sygnał Wi-Fi: Zasięg sieci w całym domu i silny sygnał Wi-Fi w każdym pomieszczeniu dzięki technice Wi-Fi 6.
  • Opóźnienia zredukowane do minimum: Wyraźne zmniejszenie przesunięć w transmisji daje widoczną przewagę nad przeciwnikami podczas rozgrywek internetowych i gwarantuje stabilność rozmów wideo.
  • jednorodna sieć: W oparciu o zintegrowane działanie jednostek domowego systemu Wi-Fi połączone z nimi urządzenia samoczynnie przełączają się w trakcie przemieszczania się po domu, by korzystać z najszybszych dostępnych szybkości.
  • Kompleksowa ochrona: Szyfrowanie WPA3 oraz usługa TP-Link HomeCareTM gwarantują dostęp do w pełni personalizowanych funkcji, w tym kontroli rodzicielskiej, antywirusa i QoS, by korzystanie z Internetu było w pełni bezpieczne.
  • Konfiguracja łatwiejsza niżeli kiedykolwiek wcześniej: Aplikacja Deco przeprowadza krok po kroku przez cały proces konfiguracji.


kompletna zmiana reguł gry: technologia Wi-Fi 6 Mesh

Deco X60 to uzbrojony w technikę Wi-Fi 6 domowy system Wi-Fi - wyprodukowany, by zapewniać bardziej kompleksowe pokrycie domu, większe szybkości i wyższą skuteczność działania. Sprawdź możliwości najnowszej technologii Wi-Fi Mesh, łącząc więcej maszyn i przesyłając dane szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Pozwól, by sieć przyszłości zagościła w twoim domu już dzisiaj.


Płynne przełączanie pod wspólną nazwą sieci Wi-Fi

technika TP-Link Mesh powoduje, że routery Deco współpracują ze sobą,wytwarzać jednolitą sieć Wi-fi. W trakcie przemieszczania się po domu twój telefon lub tablet zawsze połączy się z routerem Deco, który proponuje mu najlepsze połączenie, bez przerywania transferu.


6 strumieni: mniejsze opóźnienia, ulepszone doznania

Sześć jednoczesnych strumieni informacji proponuje połączonym urządzeniom tak dużą przepustowość,zastosowanie jej całkowicie jest niemal niemożliwe. W praktyce oznacza to, że możesz grać w swoje ulubione gry nie doświadczając żadnych opóźnień w przesyle lub oglądać film w wspaniałej jakości 8K, ciesząc się idealnością obrazu i dźwięku nawet wtedy, gdy w tym samym czasie pozostali domownicy generują na swoich urządzeniach intensywny ruch informacji.


TP-Link HomeCare™

Skorzystaj z rozbudowanych możliwości TP-Link HomeCare™, żeby utworzyć dostosowaną do potrzeb i bezpieczną sieć bezprzewodową. Niezależnie od tego, czy zależy ci na ochronie informacji wrażliwych czy chcesz ograniczyć dostęp dzieci i gości do sieci, HomeCare™ zapewni ci narzędzia, których potrzebujesz do kompleksowego zarządzania siecią.


Skuteczna kontrola rodzicielska

Blokuj nieodpowiednie treści i limituj dostęp do Internetu


wbudowany antywirus

Chroń wszystkie swoje urządzenia przed zagrożeniami sieciowymi


Quality of Service

Nadaj priorytety swoim urządzeniom i aplikacjom,rozszerzyć ich produktywność


Samodzielna konfiguracja? To prostsze niżeli myślisz

Wyjmij urządzenia Deco z pudełka, zainstaluj aplikację i zastosuj się do wyświetlanych wskazówek. Resztą zajmie się aplikacja Deco - już po kilku minutach zyskasz dostęp do sieci. Zdziwisz się jakie to proste!


gustowny dodatek

"Mniej znaczy więcej" — Deco X60 rewelacyjnie odzwierciedla główną ideę minimalizmu. Biała pokrywa, harmonijne linie i regularna konstrukcja powodują, że urządzenie jest dodatkiem niezwykle subtelnym, przywołującym na myśl zimowy poranek albo pogodny letni dzień. Pasuje do każdego stylu i nie zaburza wystroju wnętrza, doskonale wtapiając się w otoczenie.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.