Menu

TP-Link TL-MR6400

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 
  • Technologia GSM 

Opis

Bezprzewodowy router 4G LTE, standard N, 300Mb/s TL-MR6400
  • Udostępnij swoje połączenie 4G LTE w sieci bezprzewodowej z prędkością do 150Mb/s
  • Zintegrowane anteny o szerokiej mocy umożliwiają jednostajne połączenie i duży zasięg
  • Nie wymaga konfiguracji, wystarczy włożyć kartę SIM
  • szybkość sieci bezprzewodowej do 300Mb/s
  • Port LAN/WAN pozwala na skonfigurowanie dopełniającego połączenia z Internetem
Udostępnij swoją sieć 4G LTE

Wykorzystaj pełne możliwości sieci 4G LTE dzięki routerowi TL-MR6400, który potrafi osiągnąć szybkości pobierania aż do 300Mb/s. TL-MR6400 pozwala udostępnić sieć 4G LTE wielu urządzeniom jednocześnie abyś mógł cieszyć się filmami, prędkim pobieraniem plików, a także czatem wideo bez przeszkód.


Internet dla choćby 32 urządzeń równocześnie

TL-MR6400 jest w stanie udostępnić połączenie bezprzewodowe choćby 32 urządzeniom, takim jak tablety, smartfony i notebooky. Porty LAN mogą zostać wykorzystane, aby podłączyć urządzenia stacjonarne, np. Komputer.


Nie wymaga konfiguracji

Dzięki zintegrowanemu modemowi 4G LTE i slotowi na kartę SIM, wystarczy, że włożysz kartę SIM i włączysz urządzenie, a router samoczynnie zintegruje się z siecią operatora i udostępni to połączenie w domowej sieci bezprzewodowej.


Sieć bezprzewodowa, tam gdzie jej Ci trzeba

TL-MR6400 oferuje niesłychaną wygodę używania i wielofunkcyjność. Możliwość prędkiego ustanowienia sieci bezprzewodowej może być niezwykle {pomocn|przydatn)a. TL-MR6400 to idealne rozwiązanie niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, w biurze, czy na wyjeździe, wystarczy, że podłączysz go do zasilania i włożysz kartę SIM, a router będzie gotowy do pracy.

Proste zarządzanie

Skonfiguruj router w kilka minut za pomocą intuicyjnego interfejsu w przeglądarce lub przy użyciu aplikacji Tether. Aplikacja Tether pozwala na łatwe zarządzanie siecią za pomocą urządzeń przenośnych z systemami Android lub iOS.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.