Menu

TP-Link TL-WR802N

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 

Opis

Prezentacja 3D: Model: WR802NNano router bezprzewodowy, kanon N, 300Mb/s- prędkość transmisji 300 Mb/s - genialna dla strumieniowej transmisji video, gier online i telefonii internetowej- Miniaturowy - genialny do użytkowania w domu i w podróży- sporo trybów działania - AP, Klient, Router, Repeater i Bridge- Zasilany poprzez port mikro-USB przy pomocy zewnętrznego zasilania albo połączenia z komputerem- Prosta instalacja Router TL-WR802N przeznaczony jest do połączeń z tabletami, smartfonami, mobilnymi konsolami do gier i innymi przenośnymi urządzeniami bezprzewodowymi.

Urządzenie, zasilane za pomocą zewnętrznego zasilacza albo połączenia z komputerem przez przewód USB, zezwala na wygodne połączenia z Internetem i udostępnianie połączenia w przeciętnej wielkości pomieszczeniu przy szybkości do 300Mb/s.

Urządzenie jest nieprzeciętne do wykorzystywania w podróży dzięki swoim miniaturowym rozmiarom i służy praktycznie do wszelkich podstawowych zastosowań bezprzewodowych.TL-WR802N jest najmniejszym na świecie bezprzewodowym routerem.

Jest też nieskomplikowany w wykorzystywaniu. By utworzyć bezprzewodowy punkt dostępowy przebywając np. W pokoju hotelowym, musisz tylko podłączyć kabel WAN do portu routera i wpisać domyślne hasło.Router TL-WR802N wyekwipowany jest w port mikro-USB i może być zasilany przy pomocy zewnętrznego zasilacza albo połączenia USB z komputerem.

W podróży użytkownik musi tylko podłączyć router TL-WR802N do portu USB komputera, żeby udostępnić połączenie bezprzewodowe rodzinie i przyjacielom.Router TL-WR802N może działać w trybie AP, routera, bridge, klienta i repeatera w celu zapewnienia użytkownikom jak największej ilości realnych zastosowań.Router TL-WR802N wspiera szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK zapewniające sprawną ochronę sieci bezprzewodowych.Bezpieczeństwo: - 64/128/152-bitowe WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK- Ochrona przed atakami DoS- Zapora sieciowa SPI- przefiltrowanie adresów IP, MAC i domen- Wiązanie adresów IP i MACFunkcje specjalne: - prędkość transmisji bezprzewodowej do 300Mb/s- mobilny i kompaktowy, wystarczająco wziąć go w podróż- Zasilany przez port mikroUSB za pomocą zewnętrznego zasilania albo połączenia z komputerem- Kompatybilny z prawie wszystkimi urządzeniami WiFi pracującymi w paśmie 2.4GHz- 5 trybów działania: AP, Router, Bridge, Klient, Repeater- Szyfrowanie: WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA-PSK2Zasilanie: Urządzenie zasilane jest poprzez port MicroUSB (komputer, zewnętrzny zasilacz)Oprogramowanie: oczekiwania sprzętowe: Akcesoria w zestawie: - Router TL-WR802N- Zasilacz- przewód USB- przewód Ethernet- Skrócona instrukcja obsługi- Płyta CDWymiary: 57 x 57 x 18 mmPozostałe właściwości:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.