Menu

Wireless AC5300 Tri-band Gigabit Router ASUS

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Technologia xDSL 

Opis

Gotowy do bitwy router Asus ROG Rapture GT-AC5300 został zaprojektowany jedynie w jednym celu: Stworzenia znakomitej sieci dla gracza. Jest on po brzegi napakowany zaawansowanymi możliwościami optymalizacji gier, umożliwia dominującą skuteczność Wi-Fi, mocną stabilność i najwyższy poziom bezpieczeństwa w Internecie.

Utrzymany w temacie ROG interfejs Centrum Gry proste sterowanie każdą z niesamowitych funkcji tego routera. Pulpit Gry w czasie rzeczywistym dostarcza Ci informacji o wszelkich Twoich urządzeniach i połączeniach, podczas gdy Game IPS (System uniemożliwiania Włamaniom) i Game Boost to stosownie: centrum dowodzenia bezpieczeństwem sieci i nad wyraz skuteczna funkcja przyspieszania gier.

Inne przydatne funkcje to obsługa Gamers Private Network® za pośrednictwem WTFast®, wykrywający zatory transferu Radar Wi-Fi. Mapa pingów Game Radar, która ukazuje Ci lokalizację najszybszych serwerów, a także VPN Fusion do jednoczesnej obsługi VPN równolegle do swego połączenia internetowego.Korzyści: Rządź swoją siecią – ROG Gaming Center śledzi wszystkie istotne czynniki w czasie gry, takie jak lagi, statystykę ruchu w sieci i połączenia urządzeń.

Natychmiastowa optymalizacja do gry – ROG Game Boost oraz Gaming Ports inteligentnie nadają grom priorytet w ruchu w sieci. Bezpieczeństwo sieci jak na pierwszej linii frontu – neutralizuj zagrożenia z Internetu zanim zagrożą one Twojej sieci.

Procesor o mocy jak w komputerze PC – niedościgniona moc obliczeniowa czerech rdzeni gwarantuje najlepszą efektywność Twojej sieci. Sprzęt gotowy do bitwy – do zwycięstwa poprowadzi Cię trzyzakresowe Wi-Fi 802.11ac z 8 portami Gigabit LAN do sprzętów przyłączanych , a także dwoma super-szybkimi portami USB 3.0.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.