Menu

wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE)

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 

Opis

MW300RE różni się od zwykłych przedłużaczy. Dzięki technologii MIMO MW300RE pomaga ulepszyć sieć, znacznie powiększając prędkość transmisji bezprzewodowej. Co więcej, jego trzy zewnętrzne anteny zapewniają,jednostajny sygnał bezprzewodowy dociera do Ciebie tam, gdzie go najmocniej potrzebujesz.

MW300RE usuwa martwe strefy, łącząc się bezprzewodowo z routerem, wzmacniając i zwiększając swój sygnał na obszary, których nie pokrywa router. Ogranicza również zakłócenia sygnału, aby zapewnić bezawaryjne pokrycie Wi-Fi w całym domu lub biurze.

Po podłączeniu można po prostu odłączyć przedłużacz zasięgu z jednego miejsca i podłączyć go z powrotem do innego, żeby uzyskać najkorzystniejszą jakość sygnału i zasięg w domu, bez potrzeby ponownego konfigurowania przedłużacza.

Wielokolorowa dioda LED pomaga znaleźć odpowiednią lokalizację, aby zapewnić najkorzystniejsze rozszerzenie Wi-Fi. MW300RE może współpracować z prawie każdym routerem Wi-Fi....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.