Menu

ZyXEL Multy X WSQ50 AC3000 Mesh Tri-Band WiFi System (1-pack) - Router siatkowy Standard AC - 802.11ac

Cechy produktu

  • Producent ZyXEL 

Opis

Modułowy system Zyxel Multy X, pomoże pozbyć się frustracji, gwarantując mocną sieć bezprzewodową z obszerniejszym zasięgiem, mocniejszym sygnałem i prędkością transferu do nawet 3000 Mb/s. Niezależnie od tego, gdzie w domu się znajdujesz, Multy X samoczynnie wyszukuje i łączy Cię z najbliższym punktem dostępowym, bez konieczności ciągłego wprowadzania nazwy i hasła.

Niezależnie od powierzchni domu, Multy X oferuje większy zasięg sieci bezprzewodowej i ulepszoną komunikację, zapewniając najszybsze połączenie bezprzewodowe z najsilniejszym sygnałem. Multy X zapewnia jedno z najlepszych sieci bezprzewodowych, zarówno pod względem szybkości, jak i zasięgu.

zaopatrzony w trójzakresowy system bezprzewodowy, zapewnia maksymalną prędkość poprzez przeznaczone połączenie 5 GHz (pomiędzy punktami) i transmisje sieci bezprzewodowej 2.4 GHz i 5 GHz.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.