Menu

8level Router AC WRT-1200AC WiFi 802.11ac/b/g/n 1xWAN 4xGb LAN 4xantena

Cechy produktu

  • Producent 8level 

Opis

Gigabitowy Router Bezprzewodowy 8level WRT-1200AC

Router 8level WRT-1200AC jest zaopatrzony w moduł WiFi pracujący w standardzie 802.11ac, daje możliwość jednoczesnej dwuzakresowej pracy z szybkościami: 867Mbps w bezprzewodowym paśmie 5GHz i pełne 300Mbps w paśmie 2,4GHz. Router jest nieprzeciętnym rozwiązaniem do pracy przy zadaniach wymagających wysokowydajnej transmisji danych. Router zezwala na rozdzielenie zadań na poszczególne pasma w celu zoptymalizowania produktywności. Urządzenie może pracować jako bezprzewodowy router, klient sieci bezprzewodowej i punkt dostępowy sieci bezprzewodowej.

Niekwestionowany zasięg

wyposażony w anteny 5dBi 5GHz uzyskuje duży zasięg pokrycia sygnałem radiowym usprawniając pracę w domu czy biurze.

IPTV!
Dzięki wsparciu usługi IPTV router może służyć jako urządzenie transmitujące sygnał telewizyjny za pośrednictwem protokołu internetowego.

Bezpieczeństwo
Szyfrowanie połączenia silnym kluczem WPA-PSK, Firewall, filtracja adresów IP /MAC i funkcja WPS, gwarantują użytkownikowi wysoki poziom ochrony jego sieci.

Gigabitowe porty
5 gigabitowych portów RJ-45 daje nieporównywalnie udoskonaloną wydajność i wygodę pracy w porównaniu ze charakterystycznymi portami 100Mbps.

Łatwy w używaniu

Po zalogowaniu się w intuicyjnym interfejsie urządzenia, użytkownicy mogą szybko i prosto skonfigurować połączenie internetowe i ustawienia sieci bezprzewodowych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.