Menu

Kinderkraft Rowerek Biegowy 2Way Next Green + akc. - KKR2WNXGRE00AC

Cechy produktu

  • Producent KinderKraft 

Opis

Rowerek biegowy 2WAY NEXTRowerek biegowy 2WAY NEXT pozwala w naturalny sposób rozwinąć zmysł równowagi, funkcje motoryczne i wyczucie przestrzeni. Nowoczesny design, sportowa linia i przydatne akcesoria namawiają dziecko do zabawy.

właściwości: Rozwija umiejętność równowagi zagwarantuje rozwój motoryczny użyteczna i lekka stalowa kompozycja Dla dzieci już od 80 cm wzrostu Bezpieczny zakres skrętu kierownicy wielkie koła - absorbujące wstrząsy regulowana wysokość siodełka i kierownicy progresywny design Wysoka jakość wykończenia bez wystających elementów Akcesoria: dzwonek, torba na drobiazgi oraz pas do przenoszenia Nauka poprzez zabawę Rozwój - dziecko samodzielnie w naturalny sposób utrzymuje równowagę i rozwija się motorycznie.

stosownie upraszcza obustronną koordynację ruchową, pomaga doskonalić percepcję przestrzeni, czy umiejętność oceny odległości i szybkości. Umiejętność - jazda na rowerze biegowym stanowi najkorzystniejszy trening przed konwencjonalnym rowerem - naturalna zmiana bez konieczności instalowania bocznych kółek.

Zabawa - jazda na rowerze biegowym jest wręcz intuicyjna i dostarcza wielu przyjemności. Poręczne rozwiązania Regulacja wysokość kierownicy i siodełka można scalić do wzrostu dziecka. Najniższy możliwy poziom siedziska (31 cm), a także niska rama powodują, iż rowerek pasuje dla dzieci już od 80 cm wzrostu.

Siedzisko - zapewnia komfort w trakcie jazdy - miękkie wypełnienie uniemożliwia otarciom. Kierownica - pewny uchwyt zapewniają rączki wykonane z przeciwpoślizgowego materiału. Kierownica posiada specjalne zabezpieczenie, które ogranicza kąt skrętu i uniemożliwia przewróceniu się dziecka.

Jest jeszcze dostosowywana w zakresie 52-59 cm, dzięki temu rowerek można skonsolidować do wysokości dziecka. Łożyskowane koła - wielkie, 12 calowe z pianki EVA absorbującej wstrząsy niezależnie od powierzchni, znamionują się dużą opornością na ścieranie.

Bezpieczeństwo na ogół praktyczna i lekka budowa - zagwarantuje pełną stabilizację, a wysokiej jakości wykończenie zapewnia pełne bezpieczeństwo. Wytrzymała rama - stalowa rama wytrzyma obciążenie do 35 kg.

Wykończenie - wszystkie śruby zostały zakryte plastikowymi nakładkami. Testy - bezpieczeństwo i jakość wyrobu potwierdzone przez niezależną jednostkę certyfikującą TUV. Artykuł testowany i zatwierdzony zgodnie z europejskimi standardami bezpieczeństwa EN 71-1.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.