Menu

Kinderkraft Rowerek Biegowy 2Way Next Pink + akc. - KKR2WNXLTPK0AC

Cechy produktu

  • Producent KinderKraft 

Opis

Rowerek biegowy 2WAY NEXTRowerek biegowy 2WAY NEXT pozwala w naturalny sposób rozwinąć zmysł równowagi, funkcje motoryczne i wyczucie przestrzeni. Postępowy design, sportowa linia i przydatne akcesoria zachęcają dziecko do zabawy.

atrybuty: Rozwija umiejętność równowagi gwarantuje rozwój motoryczny użyteczna i lekka stalowa kompozycja Dla dzieci już od 80 cm wzrostu Bezpieczny zakres skrętu kierownicy obfite koła - absorbujące wstrząsy dostosowywana wysokość siodełka i kierownicy innowacyjny design Wysoka jakość wykończenia bez wystających komponentów Akcesoria: dzwonek, torba na drobiazgi i pas do przenoszenia Nauka przez zabawę Rozwój - dziecko samodzielnie w naturalny sposób utrzymuje równowagę i rozwija się motorycznie.

trafnie upraszcza obustronną koordynację ruchową, pomaga doskonalić percepcję przestrzeni, czy umiejętność oceny odległości i szybkości. Umiejętność - jazda na rowerze biegowym stanowi najlepszy trening przed tradycyjnym rowerem - naturalna zmiana bez konieczności instalowania bocznych kółek.

Zabawa - jazda na rowerze biegowym jest wręcz instynktowna i dostarcza wielu przyjemności. Ergonomiczne rozwiązania Regulacja wysokość kierownicy i siodełka można związać do wzrostu dziecka. Najniższy realny poziom siedziska (31 cm), a także niska rama sprawiają, że rowerek nadaje się dla dzieci już od 80 cm wzrostu.

Siedzisko - zapewnia komfort w trakcie jazdy - miękkie wypełnienie zapobiega otarciom. Kierownica - pewny uchwyt zapewniają rączki wytworzone z przeciwpoślizgowego materiału. Kierownica ma specjalne zabezpieczenie, które ogranicza kąt skrętu i uniemożliwia przewróceniu się dziecka.

Jest na dodatek regulowana w zakresie 52-59 cm, dzięki czemu rowerek można złączyć do wysokości dziecka. Łożyskowane koła - wielkie, 12 calowe z pianki EVA absorbującej wstrząsy niezależnie od powierzchni, charakteryzują się dużą odpornością na ścieranie.

Bezpieczeństwo głównie funkcjonalna i lekka budowa - gwarantuje pełną stabilizację, a wysokiej jakości wykończenie zapewnia pełne bezpieczeństwo. Wytrzymała rama - stalowa rama wytrzyma obciążenie do 35 kg.

Wykończenie - wszystkie śruby zostały zakryte plastikowymi nakładkami. Testy - bezpieczeństwo i jakość wyrobu potwierdzone przez niezależną jednostkę certyfikującą TUV. Towar testowany i zatwierdzony zgodnie z europejskimi standardami bezpieczeństwa EN 71-1.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.