Moje konto
  • Rowerek trójkołowy Puky Cat 1 L czerwony Rowerek trójkołowy Puky Cat 1 L czerwony

Rowerek trójkołowy Puky Cat 1 L czerwony

1 oferta z 1 sklepu

Producent Puky WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentPuky

Rowerek trójkołowy Puky Cat 1 L czerwony Wiek: 2+ / Wzrost: od 90 cm CAT 1L waży ok 5,3 kg. W okresie pomiędzy dwoma a czterema latkami dzieci chcą wszystko sprawdzić. Rowerki trójkołowe PUKY pomagają w treningu zwinności i koordynacji.

PUKY zawsze myśli o rozdzicach i o dzieciach: każdy rowerek jest więc wyposażony w łatwo zdejmowany regulowany drążek. Twoje dziecko może doświadczyć wolności i nowych doświadczeń podczas gdy Ty możesz mieć wszystko pod kontrolą.

Najważniejsze * Automatyczny wolnobieg z blokadą * Ogranicznik skrętu * Blokada kierowania * Pompowane koła Funkcje * Bezpieczne gripy * Bardzo wytrzymałe malowanie proszkowe * Blokada kierowania * Wbudowany ogranicznik skrętu * Bezpieczne zamknięcie drążka * Automatyczny wolnobieg z blokadą * Bezstopniowa regulacja fotelika * Wielofunkcyjny drążek * Komfortowe pompowane koła * Hamulec ręczny * Osłona kierownicy * Wywrotka Funkcje bezpieczeństwa: * Osłona kierownicy * Bezpieczne gripy * Hamulec ręczny * Ogranicznik skrętu * Blokada kierowania * Automatyczny wolnobieg z blokadą * Niski środek ciężkości: duża stabilność gwarancja: 12 miesięcy rowerek wykonany w Niemczech Montaż Montaż rowerku jest łatwy, więc każdy tata powinien poradzić sobie z nim bez problemu.

Należy wsunąć w ramę (ośka z tylnymi kołami, hamulcem i ramą stanowią całość) widelec z zamontowanym kołem przednim, przykręcić kierownicę i siedzenie, zamontować plastikową wywrotkę i już smyk może cieszyć się swobodną jazdą :-) O zamontowaniu drążka nie wspominamy bo to banał Więcej o rowerkach Puky http://www.puky.pl/pl/ http://www.youtube.com/p/D9D5603798994408 O PUKY PUKY oferuje więcej!

Doświadczenie, wiedza, innowacje Jakość. PUKY tradycyjnie znane jest z kompetencji i zaangażowania w produkcję pojazdów przeznaczonych dla dzieci, oraz z innowacji i unikalnego standardu produkcji przez ponad 60 lat: to się nazywa gwarancja jakości!

Bezpieczeństwo. PUKY jest liderem w przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa. Każdy pojazd testowany jest zarówno u nas w fabryce jak i przez niezależne organizacje. Innowacje. PUKY jest dobrze znane z innowacyjności i tworzenia wysokich standardów na rynku.

Mobilność dzieci. Od ponad 60 lat PUKY koncentruje się na projektowaniu pojazdów dziecięcych przeznaczonych dla dzieci i dzięki temu nasze produkty w bezpieczny sposób pomagają dzieciom w ich rozwoju mobilności.

DESIGN . Pojazdy PUKY są zaprojektowane dla dzieci a więc są przeznaczone dla dzieci w najmniejszych nawet detalach. Specjalistyczna sprzedaż. PUKY opiera się na współpracy z wyspecjalizowanymi sklepami detalicznymi.

Cena do Jakości. Produkty PUKY nie są tanie, oferują jednak bardzo wysoką jakość w stosunku do ceny. Długi okres użytkowania. Dzięki wymiennym komponentom, większość pojazdów PUKY rośnie wraz z dziećmi i zapewnia długi okres użytkowania.

Wartość odsprzedaży. Pojazdy PUKY nie tracą na wartości dzięki swojej jakości wykonania i dostępności części zamiennych. Bardzo łatwo jest je odsprzedać gdy nasza pociecha wyrośnie z któregoś z naszych produktów.

Popularność marki. PUKY jest marką, która jest na rynku od pokoleń ponieważ dzieci i dorośli czują, że rozumiemy ich potrzeby. http://www.mazoviamtb.pl/index.php?jak=7

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też