Menu

Rower trójkołowy rehabilitacyjny SAFARI (dla chłopców 3-7lat) Vermeiren

Cechy produktu

  • Producent Vermeiren 

Opis

Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla chłopców w wieku 3-7 lat SAFARI Vermeiren
Rehabilitacyjny rowerek trójkołowy. Kolorystyka i ozdoby sprawiają, że rowerek jest dedykowany dla chłopców. Idealne narzędzie terapeutyczne i rehabilitacyjne dla dzieci z MPD. Rower jest dodatkowo świetny dla dzieci z zachwianym poczuciem równowagi, z zaburzeniami ruchu. Ruch stymulująco wpływa na utrzymanie układu kostno mięśniowego w prawidłowej kondycji. Udoskonala krążenie, oddychanie, ogólnie wzmacnia organizm. Rowery motywują do działania niezwykle dzieci. Dzięki rowerowi dzieci łatwiej integrują się z rówieśnikami.
Jeżeli chcesz widzieć na twarzy swego dziecka uśmiech i radość, starczy, iż posadzisz go na rowerze. Dzieci uwielbiają jeździć na rowerze. Radość rodzica jest podwójna kiedy przy tej okazji dziecko się rehabilituje.
Bogata gama opcji dodatkowych umożliwia bezpieczną jazdę i ustabilizowanie w taki sposób aby nie spadło z rowera.
W standardzie rower jest dostarczany z systemem ostrego koła. By jechać należy ciągle pedałować. Dla niektórych osób jest to wyróznione ponieważ wymusza ciągły ruch nóg w ten sposób efekt rehabilitacji jest zintensyfikowany. Jeżeli rower ma być wyposażony w inny wariant napędu, na przykład wolne koło lub torpedo należy to zaznaczyć przy zamówieniu.
żeby dobrać właściwy rower dla dziecka należy zmierzyć wewnętrzną długość nogi, od ziemi do pachwiny. Model SAFARI jest dla dziecka o długości nogi 30cm-46cm.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.