Menu

Rower Elektryczny Miejski Wayscral Everyway E100 26" Czarny ( W Zestawie Z Baterią)

Opis

Rower miejski wyekwipowany w najnowsze technologie. Tylny silnik 250 W. Akumulator litowy SAMSUNG 36 V 7,8 Ah. Konkretny i lekki. Ekran LED.. Rower wspomagany elektrycznie WAYSCRAL Everyway E100 to rower miejski wyposażony w najnowszą technikę zapewniającą skuteczność i bezusterkowość w rutynowym życiu. Ten rower miejski zaopatrzony jest w tylny silnik o mocy 250 W 45Nm i akumulator litowy SAMSUNG 36 V 7,8 Ah, który pozwoli ci przemierzać drogi o długości od 25 do 40 km. Wspomaganie elektryczne pomoże CI rozpedzić się max do 25 km / h. Czas ładowania akumulatora wynosi od 3 do 4 godzin. Easyway E100 ma osłonę łańcucha, która pomaga bronić łańcuch przed brudem, kurzem i redukuje hałas emitowany przez łańcuch. Również regulowany trzon. Ten rower ma zewnętrzną przekładnię „Shimano” z 6 biegami. Jest On mocny i lekki dzięki aluminiowej konstrukcji. Jego ekran LED może zarządzać 3 stopniami wspomagania i demonstruje poziom naładowania baterii. Ładowarka jest dostarczana z rowerem.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.