Menu

Rower Elektryczny Składany Wayscral Takeway E100 Zielony ( W Zestawie Z Baterią)

Opis

szybki system składania. Tylny silnik 250 W. Akumulator litowy SAMSUNG 36 V 7,8 Ah. Ekran LED. Rama aluminiowa.. Weź ze sobą rower składany WAYSCRAL Takeaway E100 dzięki prędkiemu systemowi składania. Oszczędność miejsca,gromadzi się w bagażniku samochodu albo w Twoim mieszkaniu. Ten rower ma przekładnię „Shimano”, która nie wymaga żadnej konserwacji, posiada 6 biegówi. Ma tylny silnik 250 W, baterie litowe SAMSUNG 36 V 7.8 Ah, ekran LED ze sterowaniem 3 poziomami wspomagania i wskaźnikiem poziomu naładowania baterii. Jest ponadto konkretny i lekki dzięki aluminiowej ramie. Wspomaganie pomoże Ci rozpędzic się do max 25 km / h. Czas ładowania baterii wynosi od 3 do 4 godzin, a autonomia wynosi od 25 do 40 km.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.