Moje konto
  • Arkus & Romet City Trend 301 D (2013) Arkus & Romet City Trend 301 D (2013)

Arkus & Romet City Trend 301 D (2013)

0 ofert z 0 sklepów

Producent Arkus & Romet Ilość biegów 18 Przeznaczenie damski Rocznik 2013 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentArkus & Romet
Ilość biegów18
Przeznaczeniedamski
Rocznik2013

Szukasz szybkiego i zdrowego sposobu na poruszanie się po mieście? W takim razie zdecyduj się na rower miejski. Dzięki niemu szybko dotrzesz do określonego celu, a jednocześnie wpłynie to pozytywnie na Twój organizm. A to wszystko w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Zwróć uwagę na rower Arkus & Romet City Trend 301 D i zdecyduj, czy to on będzie dla Ciebie odpowiedni.

Wskazówki

Gdy zastanawiasz się jaki model roweru miejskiego wybrać, pamiętaj, że musi być on przede wszystkim wygodny, bezawaryjny i praktyczny. Ze względu na to, że jest on często użytkowany, powinien być odporny na różne warunki pogodowe (śnieg, deszcz czy mróz). Na początek wybierz rodzaj roweru, między damskim, męskim i uniwersalnym. To z jednej strony oczywista decyzja, aczkolwiek nie musisz się tym kierować. Wybierz model, który będzie wygodny. W zasadzie jedynym elementem jaki odróżnia "damkę" jest jej niższa i wygięta rama. Arkus & Romet City Trend 301 D to rower damski. Rower miejski to sprzęt, który przede wszystkim powinien być wygodny. Jazda na nim przypomina bardziej rekreacyjną, dlatego ważne jest, aby ułożenie ciała było komfortowe i naturalne. Wybierz taki model, na którym będziesz siedzieć prosto, a kierownica i pedały będą w wygodnej odległości (w najniższym ustawieniu pedału, noga powinna być wyprostowana, a stopa płasko do niego przylegać).

Atrybuty

Rower miejski różni się wyglądem od innych rodzajów rowerów. Posiada , która zapewnia wyprostowaną sylwetkę. Ręce są wygodnie oparte na kierownicy. Dzięki takiemu ułożeniu ciała, łatwiej jest się oglądać na różne strony, a także jeździć na nim w zwykłym ubraniu, nie tylko sportowym. Wyprostowana sylwetka zapewnia lepszą stabilność np. na śliskiej powierzchni oraz wygodę gdyż na tym rodzaju roweru jazda jest wolniejsza i przyjemniejsza. Jazda na rowerze miejskim powinna być wygodna, a sam sprzęt praktyczny. W związku z tym, upewnij się, że siodełko jest wygodne, części odporne na różne warunki pogodowe, a także, że rower wyposażony jest w błotniki i chlapacze. Dobrym pomysłem będzie zakup roweru miejskiego z przynajmniej kilkoma biegami. Nie jest to istotna kwestia, aczkolwiek mogą być przydatne. Pomogą Ci one w jeździe po trudniejszym terenie w mieście albo na przykład, w ruszaniu na światłach. 18 - to liczba biegów, w którą został wyposażony rower Arkus & Romet City Trend 301 D.

Dodatki

Zwiększ praktyczny aspekt swojego roweru i wyposaż go w dodatkowe akcesoria i atrybuty. Błotniki, chlapacze to wręcz obowiązek, jeśli nie chcemy dojechać do pracy czy szkoły z ubrudzonymi butami i spodniami. Warto też posiadać ochronę na łańcuch oraz tylne koło, aby uniknąć wplątania się nogawek, spódnicy czy dłuższego płaszcza w łańcuch bądź szprychy. Lusterko też może być przydatnym atrybutem, który ułatwi Ci obserwację sytuacji na ścieżce rowerowej Dodatkami, które ułatwią nam podróżowanie będą spory bagażnik oraz koszyk. Możemy nawet dobrać te dodatki tak, aby pasowały kolorystycznie do naszego roweru oraz jego charakteru. Dzwonek będzie znakomitym uzupełnieniem wyposażenia, a jednocześnie dobrym sposobem na ostrzeganie współuczestników ścieżek rowerowych i ulic w razie zagrożenia kolizją. Kupując rower miejski, nie zapomnij o stopce, która umożliwi postawienie roweru w dowolnym miejscu oraz o kłódce szaklowej w kształcie litery "U", czyli tzw. U-lock, która zabezpieczy Twój rower przed kradzieżą.

Podsumowanie

Zastanawiasz się jaką kwotę przeznaczyć na rower miejski? Wszystko zależy od tego, jak często zamierzasz go używać. Najtańsze rowery kosztują już ok. 500 zł. Jednak jeśli potrzebny Ci model co codziennej jazdy, lepiej dołóż i kup markowy, sprawdzony sprzęt, który będzie odporny na deszcz czy śnieg. Zgrabna linia i wygoda to nie jedyne zalety roweru miejskiego Arkus & Romet City Trend 301 D. Przyjrzyj mu się i podejmij dobrą decyzję.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też